Wychudzona Agnieszka Chylińska podczas Top of the Top Festival...

Ewelina Pietruszka
21.08.2017 12:44
Agnieszka Chylińska Top of the Top Festval

Agnieszka Chylińska Top of the Top Festval (youtube.com)

Mówi się, że czarny wyszczupla, jednak tym razem nie doświadczyliśmy efektu "łał". Agnieszka Chylińska jest na ustach wszystkich. Podczas festiwalu w Sopocie wystąpiła w czarnym total looku, w którym wyglądała przerażająco chudo.

Artyści wzbudzają zainteresowanie nie tylko występami ale także wyglądem. W miniony weekend Agnieszka Chylińska przykuła uwagę każdego. Na Top of the Top Festival w Operze Leśnej wystąpiła w czarnej koszuli i przylegających do ciała, skórzanych spodniach w tym samym kolorze. Całą stylizację Agnieszka przełamała jaskrawym makijażem. Niebieskie brwi, a także cienie na oczach o tej samej tonacji, nie mogły umknąć uwadze. Krótkie, wysoko zaczesane włosy dodatkowo podkreśliły szczupłą twarz piosenkarki.

Nie da się ukryć, że wokalistka wyglądała na wychudzoną. Pomimo spekulacji o złym stanie zdrowia Chylińskiej, wokalistka dała z siebie wszystko podczas festiwalu.

Sopot Festival 2017 upłynął pod hasłem "#ilove." Wszystkie utwory, które wykonano na festiwalu wzbudzały sentyment, artyści zaśpiewali najpopularniejsze przeboje miłosne. Co wywołało w publiczności zachwyt, jak powszechnie wiadomo, na koncertach lubimy usłyszeć utwory, które już znamy. Event poprowadzili Olivier Janiak i Magda Mołek, a na scenie można było podziwiać takie gwiazdy muzyczne jak: Michał Szpak, Edyta Górniak, Margaret, Kasia Kowalska, czy też Natalia Szroeder.

Największą porażką okrzyknięto występ modelki Alicji Ruchały  i rapera Rudnika. Tłumy porwała Kajah, jednak to Chylińska została królową wieczoru. Wokalistka zaśpiewała swój największy przebój ostatnich miesięcy "Królowa Łez", a potem "Winna". Mimo rozpadu O.N.A. w 2003 roku, Chylińska występuje na scenie.

Przeszła sporą metamorfozę muzyczną ale wciąż urzeka publikę mocnym, rockowym wokalem za co została nagrodzona owacjami na stojąco. Widownia była tak poruszona występem Agnieszki, że nie chciała żeby zeszła ze sceny. Sopot Festival 2017 bezsprzecznie należał do Chylińskiej, to na nią czekały tłumy fanów.

POLECANE RADIA