Najseksowniejsze nogi w polskim showbiznesie? Oceńcie sami!

Maksymilian Kluziewicz
20.08.2017 14:44
Kayah

Kayah (KAPIF.pl)

Gwiazda zachwyciła publiczność zgromadzoną w Sopocie.

Sopot Hit Festiwal to niewątpliwie najważniejsze muzyczne wydarzenie minionego tygodnia. Podczas dwóch dni koncertów, na scenie Opery Leśnej wystąpiła cała masa cenionych muzyków w Polsce, m.in. Izabela Trojanowska, Anna Wyszkoni, Cleo, Agnieszka Chylińska, Edyta Górniak, Margaret i Michał Szpak. Widowisko poprowadzili znani prezenterzy telewizyjni: Magda Mołek i Oliwier Janiak, a także Gabi Drzewiecka z Filipem Chajzerem. Poza samymi występami, uwagę widzów i mediów przyciągały śmiałe kreacje gwiazd. Niewątpliwie królową drugiego dnia festiwalu była Kayah, która zachwyciła wszystkich swoimi długimi i opalonymi nogami. Internauci z miejsca orzekli, że to najseksowniejsze nogi polskiego showbiznesu. Diwa polskiej muzyki zaprezentowała się w błyszczącym futerku i krótkich szortach. Na scenie zaśpiewała ostatni przebój - "Po co", który nagrała z Idanem Raichelem, a także "Za późno" i "Prawy do lewego", czyli klasyka polskich wesel i biesiad, którego zna chyba każdy. Sami oceńcie, czy Kayah rzeczywiście skradła całe show, odsłaniając swoje atuty.

Kayah     2017-08-19
KAPIF.pl

Wybór gwiazdy nie był przypadkowy. Drugi dzień Top of the Top Festival Sopot 2017 zatytułowano #idance_ morze przebojów. Artyści wykonali swojego największe taneczne hity, a niektórzy z nich pokusili się także o zaśpiewanie coverów światowych kawałków, tak jak Mariusz Totoszko, który na warsztat wziął absolutny hit tegorocznych wakacji, czyli "Despacito" Luisa Fonsiego.


Kayah to czołowa gwiazda polskiej sceny muzycznej. Jest aktywna zawodowo od 1988 roku, kiedy wydała swój debiutancki singiel "Córeczko". Na prawdziwy sukces musiała jednak trochę poczekać. Przyszedł w 1995 roku, wraz z premierą albumu "Kamień", z którego pochodzi utwór "Fleciki". Kolejne longplaye tylko umacniały pozycję wokalistki, powiększając liczbę przebojów na jej koncie. Ostatnim singlem artystki jest kawałek "Po co", będący efektem współpracy z Idanem Raichelem. Kompozycja miała swoją premierę w tym roku.

POLECANE RADIA