Topless Fergie zachęca do zamawiania płyty

redakcja
18.08.2017 10:44
Fergie

Fergie (www.facebook.com/fergie/photos)

Popowa wokalistka Fergie opublikowała krótki spot, który ma zachęcić fanów do zamawiania jej nowej płyty "Double Dutchess".

W czarno-białym klipie widzimy wokalistkę znaną z The Black Eyed Peas w skąpych stylizacjach. Pojawiają się też zdjęcia topless. W opisie gwiazda prosi, by zamawiać album "Double Dutchess", którego preorder ruszy 25 sierpnia.

Artystka w tym roku podpisała kontrakt z wytwórnią BMG. Powołała też do życia swój label, Dutchess Music. W 2016 roku Amerykanka wypuściła single "Life Goes On" i "M.I.L.F. $" mające promować "Double Dutchess". Teledysk do pierwszego z wymienionych można obejrzeć tutaj.

Fergie znana jest przede wszystkim z zespołu The Black Eyed Peas, do którego dołączyła w 2001 roku. Z hiphopową grupą wylansowała przeboje "Shut Up", "My Humps", "Boom Boom Pow", "I Gotta Feeling" czy "Imma Be". Na koncie ma 8 statuetek Grammy i 4 multiplatynowe albumy wydane z The Black Eyed Peas.

Jedyny solowy longplay 42-latki, "The Duchess", pochodzi z września 2006 roku. Dyskografię gwiazdy z zespołem The Black Eyed Peas zamyka "The Beginning" z listopada 2010 roku.

POLECANE RADIA