Chris Brown szczerze o bójce z Rihanna: "Rozwaliłem jej wargę, a Ona splunęła krwią..."

Ewelina Pietruszka
17.08.2017 13:43
Chris Brown

Chris Brown (facebook.com/chrisbrown)

Znany raper wykorzystał traumatyczne wydarzenia z przeszłości do nowego filmu dokumentalnego "Welcome to my life". Brown zdradza szczegóły słynnego pobicia Rihanny z 2009 roku. Powodem była kłótnia przed uroczystością rozdania nagród Grammy.

Choć od zdarzenia minęło już prawie dziewięć lat, nikt o nim nie zapomniał. Jeszcze przed pobiciem Chris Brown i Rihanna uchodzili za idealną parę. W ciągu jednego dnia Brown zyskał tytuł damskiego boksera.

Para rzekomo pokłóciła się o byłą partnerkę Browna, która pojawiła się przed galą Grammy. Jeszcze do niedawna Chris tłumaczył, że RiRi wpadła w szał kiedy ex Browna podeszła się z nim przywitać. Piękna Barbadoska zarzucała mu zdradę, wtedy raper wpadł w szał, zabrał Rihannę do samochodu, zaczął ją bić i dusić.

"Kłócimy się, kłócimy i kłócimy, więc wtedy pamiętam, że ona próbowała mnie kopnąć. Ona była po prostu wkurzona, ale wtedy ja naprawdę uderzyłem ją zaciśniętą pięścią, walnąłem ją. Rozwaliłem jej wargę, a kiedy to zobaczyłem, byłem w szoku. Pomyślałem: K***a, dlaczego do cholery tak ją uderzyłem... A ona splunęła krwią w moją twarz. To wkurzyło mnie jeszcze bardziej - komentuje pobicie w swoim filmie Brown.

Brown wracając prawie dziewięć lat wstecz mówi, że nie był wtedy sobą i nie wie dlaczego tak dotkliwie pobił swoją ówczesną dziewczynę. Ofiara przyznała, że Brown groził jej śmiercią. Rihannie udało się wydostać z samochodu. Zakrwawiona i posiniaczona wzywała pomocy, a przerażony Chris zabrał kilka płyt CD i uciekł zostawiając Rihannę na ulicy.

Kilka lat po pobiciu Rihanna i Chris Brown wrócili do siebie. Piosenkarka wybaczyła raperowi poprzednie przewinienie. RiRi otrzymała od ówczesnego chłopaka obietnicę w postaci pierścionka "Już nigdy więcej", jednak zdarzenie z przeszłości nie pozwoliło im na kontynuowanie związku.

W "Welcome to my life" wystąpiły i wypowiedziały się na temat pobicie między innymi: Jennifer Lopez, Mike Tyson, Usher, Jamie Foxx, Rita Ora, a także DJ Khaled, z którym Rihanna ostatnio nagrała piosenkę "Wild Thoughts". Znaczna część filmu dokumentalnego została poświęcona właśnie Rihannie.

"Popełnił błąd, bo potrzebował pomocy" - komentuje piosenkarka.

Teraz Rihanna na Instagramie eksponuje na zdjęciach swoją kobiecość. Ostatnio udostępniła zdjęcia w skąpy. stroju z festiwalu Crop Over. Zamknęła nimi usta tym, którzy zarzucali jej przytycie i zły wygląd. Fani byli oczarowani seksapilem wokalistki. Również Chris Brown pokusił się o skomentowanie zdjęć RiRi wrzucając emotkę wpatrzonych oczu. Raper od razu spotkał się z atakiem ze strony fanów Rihanny, którzy zakazali mu jakichkolwiek kontaktów ze swoją byłą dziewczyną. Nawet jeżeli jest to komentarz na Instagramie.

the @aura_experience caught by @dennisleupold #BARBADOS #cropover2017 #culture

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri) 7 Sie, 2017 o 1:44 PDT

Zobacz także

POLECANE RADIA