Drake opuszcza listy sprzedaży w Stanach Zjednoczonych pierwszy raz od 2009 roku!

Michał Jasiński
16.08.2017 09:10
Drake

Drake (Drake)

Kanadyjski raper utrzymywał się w zestawieniu Billboarda przez 431 tygodni.

Aubrey Graham może mieć nie lada powody do dumy, bo udało mu się utrzymywać na listach sprzedaży utwory sygnowane jego pseudonimem przez prawie 8 lat. Ostatnimi jego piosenkami jakie można było zobaczyć na liście Billboarda były Passionfruit na 80 miejscu i Signs na 100, jednak w najnowszym wydaniu ich zabrakło. Czy to zmobilizuje Drake-a do cięższej pracy, aby powrócić w glorii i chwale?

Poniżej utwór Passionfruit.

W maju tego roku zarejestrowano że Drake jest pierwszym artystą, któremu udało się utrzymywać na liście sprzedażowej Billboardu przez 8 lat nieustannie. Wydarzyło się to za sprawą jego autorskich utworów, jak i również gościnnych występów, których przez ten czas nie brakowało. Kawałek, który zapoczątkował to pasmo sukcesu w 2009 roku był to "Best I Ever Had" pochodzący z mixtejpu "So Far Gone", zadebiutował na zestawieniu 23 maja.

Drake ze swoimi 431 tygodniami jest rekordzistą. Wcześniej był nim Lil Wayne z sumą 326 i Rihanna z 216. Raper wydał w tym roku album zatytułowany "More Life", który zdobył top list sprzedażowych, a jeszcze lepiej poradził sobie w serwisach streamingowych. Jednak nie wystarczyło to aby utrzymać pasmo sukcesu artysty. Niestety nie dosięgnął on okrągłej liczby 10 lat. Nieznane są dalsze plany wydawnicze Drake-a.

Teledysk do jednego z hitów rapera.

Więcej o:

POLECANE RADIA