Britney Spears zaatakowana na koncercie!

Maksymilian Kluziewicz
11.08.2017 23:19
Britney Spears zaatakowana na koncercie!

Britney Spears zaatakowana na koncercie! (www.instagram.com/britneyspears)

Choć piosenkarka ma za sobą ponad dwieście koncertów w ramach swojej rezydentury w Las Vegas, to ten ostatni zapamięta na bardzo długo.

Nic nie zapowiadało tego, co ma się zaraz wydarzyć. Księżniczka popu po prawie trzymiesięcznej przerwie powróciła na sceny Las Vegas, aby przedstawić fanom kolejną odsłonę swojej hitowej rezydentury - "Piece Of Me". Wokalistka wykonała największe przeboje ze swojego repertuaru, gdy nagle po piosence "(You Drive Me) Crazy" na scenę wskoczył nieznany nikomu mężczyzna. Ochrona i tancerze gwiazdy zareagowali błyskawicznie, obezwładniając go na miejscu.

Co się dzieje? Czy on ma ze sobą broń? - pytała niezwykle przerażona Britney, co słychać na udostępnionych przez obecnych na koncercie fanów filmikach.

Piosenkarka postanowiła zrobić sobie kilkuminutową przerwę, po czym wróciła na scenę i wykonała, ku uciesze swoich wielbicieli, ostatni utwór z setlisty - "Till The World Ends".

Policjantom udało się ustalić tożsamość napastnika. Był nim niejaki Jesse Webb. Jak donoszą obecni na koncercie, mężczyzna od samego początku zachowywał się w sposób dziwny do tego stopnia, że ochrona chciała go nawet wyprosić z sali koncertowej. To właśnie wtedy zdecydował się na wtargnięcie na scenę.

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy na scenie Britney pojawił się nieproszony gość. Podobna sytuacja miała miejsce w 2009 roku, kiedy piosenkarka występowała na całym świecie ze swoim tournée - "The Circus Starring: Britney Spears". Podczas ostatniego numeru na trasie, jakim był znany hit "Womanizer", na scenę wskoczył jeden z fanów piosenkarki. Również i wtedy ochrona zareagowała na czas, pozwalając wokalistce dokończyć swoje show.

Britney Spears koncertuje w Las Vegas od grudnia 2013 roku. Ostatnie występy w ramach rezydentury "Piece Of Me" zaplanowano na grudzień tego roku. Od każdego sprzedanego biletu Britney przekazuje $1 dla fundacji Nevada Childhood Cancer Found, która wspiera dzieci chore na raka. Kilka dni temu, amerykańska gwiazda popu podziękowała na swoim Instagramie każdemu, kto przyczynił się do zebrania kwoty w wysokości miliona złotych na ten właśnie cel.

Dyskografię piosenkarki zamyka wydany w sierpniu zeszłego roku longplay "Glory", z którego pochodzą single: "Make Me" z gościnnym udziałem rapera G-Eazy'ego i "Slumber Party" nagrane w duecie z młodą wokalistką Tinashe.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA