Rihanna rozbiła małżeństwo. Jej chłopak był żonaty, gdy zaczął się z nią spotykać!

Karolina Mazgaj
11.08.2017 13:21
Rihanna podczas wystawy w galerii sztuki MAMA, Los Angeles

Rihanna podczas wystawy w galerii sztuki MAMA, Los Angeles (fot. Christopher Polk / facebook.com)

Niespełna miesiąc temu Rihanna została przyłapana przez paparazzi na namiętnych pocałunkach z arabskim biznesmenem Hassanem Jameelem. Jednak dopiero teraz zagraniczne media ujawniają informacje o początkach ich znajomości.

Życie uczuciowe Rihanny on zawsze nie było najłatwiejsze. Wszyscy pamiętają jej wieloletni i toksyczny związek z Chrisem Brownem, który zakończył się skandalem w 2009 roku, gdy tuż przed galą rozdania muzycznych nagród Grammy  Chris Brown podniósł rękę na barbadoske. Chociaż  Rihanna uwolniła się od swojego oprawcy, który otrzymał zakaz zbliżania się do niej, to od tamtego momentu artystce ciężko było ustatkować się w długoterminowym związku.

Media łączyły ją z prawie każdym mężczyzną z jakim pokazała się publicznie. W tym gronie znalazł się nawet Leonardo DiCaprio. Rihanna na krótko i z wieloma przerwami schodziła się i rozstawała ze swoim wieloletnim przyjacielem Drakiem. Ostateczne jednak ich związek nie przetrwał.

Arabski romans

Niespełna miesiąc temu internet zalały zrobione z ukrycia zdjęcia, na których zobaczyć można było Rihannę w objęciach arabskiego milionera. Hassan Jameel jest wiceprezesem rodzinnej firmy Abdul Lafit Jameel i właścicielem profesjonalnej ligi piłkarskiej w Arabii Saudyjskiej.

Rihanna chłopka, chłopak Rihanny
pinterest.com

Jednak dopiero teraz miesiąc po rozpoczęciu gorącego romansu między milionerem i artystką magazyn The Sun postanowił przybliżyć historię początku nowego związku Rihanny.

Okazuje się, że nowy chłopak Rihanny przed poznaniem barbadoski był żonaty! Lina Lazuli, obecnie była już żona Jameela jest cenioną na świecie znawczynią sztuki. Para pobrała się w 2012 roku w paryskiej Operze. Jak podaje informator magazynu The Sun:

"Hassan jest bardzo dużą indywidualnością. Jego małżeństwo zdarzyło się zanim poznał Rihannę i gdy to się stało, był już rozwiedziony. To jednak nadal szok dla milionów jej fanów. Lina też żyje już z nowym partnerem."

W międzyczasie Hassan Jameel spotykał się także z inną gwiazdą światowego formatu modelką - Naomi Campbell. Podobno Rihanna nie ma nic przeciwko uczuciowej historii swojego nowego ukochanego. Co więcej jak podaje informator The Sun, pierwszy raz od dawna Rihanna jest zakochana po uszy.

"Ten związek to dla niej poważna sprawa. Rihanna już powiedziała swoim przyjaciołom, że jest w nim zakochana i wydaje się być całkowicie nim oczarowana."

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że po wielu nieudanych związkach tym razem Rihanna zazna szczęścia na dłużej u boku przystojnego arabskiego milionera.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA