Metallica w nietypowym wydaniu. Posłuchajcie jak śpiewają kawałek Rihannny!

Karolina Mazgaj
11.08.2017 09:04
Zespół Metallica w Carpool Karaoke

Zespół Metallica w Carpool Karaoke (youtube.com)

W sieci właśnie pojawił się zwiastun najnowszego odcinka "Carpool Karaoke: The Series", usłyszeć można na nim członków Metallicy wykonujących kawałek Rihanny. Muzykom towarzyszy komik Billy Eichner.

Zapewne mało, który fan Metallici spodziewał się kiedykolwiek zobaczyć swój ulubiony zespół w takim repertuarze. W najnowszym zwiastunie programu "Carpool Karaoke: The Series" członkowie grupy wykonuja razem z komikiem Billym Eichnerem między innymi kawałek Rihanny "Diamonds".

"Carpool Karaoke" było częścią talk show prowadzonego przez Jamesa Cordene. Format, który opierał się na współnej przejaźdżce Cordena z gwiazdami, który razem wspólnie śpiewali cieszy się tak ogromną popularnością, że doczekał się oddzielnego spinn-offu w postaci "Carpool Karaoke: The Series". W spin-offie role kierowcy pełni już nie James Corden ale co odcinek inna gwiazda. W przypadku Metallici był to komik Billy Eichner.

Jak widać na zwiastunie odcinka, który ukazać ma się już 15 sierpnie muzycy z Metallici wietnie się bawili. Z całą pewnością zaskoczeniem są ich wybory muzyczne, ponieważ oprócz hity Rihanny "Diamonds" zmierzyli się też z przebojami z bajem Dinay'a. Zobaczcie sami:

Zobacz także

POLECANE RADIA