Ten facet wie, jak należy traktować zdradzające kobiety...

Ewelina Pietruszka
10.08.2017 12:52
Jak zerwać ze zdradzającą dziewczyną

Jak zerwać ze zdradzającą dziewczyną (youtube.com)

Niewiele osób po odkryciu zdrady ukochanej osoby zdecydowałoby się na odwet. Neil podniósł rękawicę i postanowił odwdzięczyć się swojej dziewczynie. Przygotował dla niej najbardziej romantyczne rozstanie w historii.

Związki damsko-męskie są bardzo delikatne. Zwłaszcza te niesformalizowane są podatne na mnóstwo czynników przyczyniających się do rozpadu związku. Nie zawsze uda się dobrać tak, że para będzie ze sobą całe życie. Moment zerwania jest ciężki dla obu stron. Szczególnie bolesna jest zdrada ukochanej osoby. Zerwanie mężczyzny z kobietą jest nie lada wyzwaniem, chce zachować się z klasą i zachować twarz.

Neil, mężczyzna na nagraniu, niezaprzeczalnie zachował spokój i opanowanie. Nie zerwał z dziewczyną zmieniając status związku na Facebooku czy pisząc SMS-a. Zerwanie widoczne na nagraniu, zapisało się w kategorii Najbardziej szokujących rozstań. Neil, znalazł na telefonie Alix - jego ówczesnej dziewczyny miłosne wiadomości do innego mężczyzny. Bohater nagrania poczekał z wybuchem złości i przygotował dla Alix niezapomnianą niespodziankę. Neil rozstawił w całym domu świece i rozsypał płatki kwiatów.

Podtrzymując napięcie w dziewczynie, przeczytał wiersz, w którym początkowo się jej oświadczył. Alix nie mogła doczekać się upragnionego momentu, kiedy jej chłopak uklęknie na kolano i poprosi ją o rękę. Kobieta była bliska płaczu ze szczęścia jakie ją spotkało. Po chwili otrzymała kartkę, w którym znajdowała się dalsza część wiersza. Kiedy skończyła jej chłopak zapytał się kim jest Thomas Rue - to z nim Alix miała romans.

Neil zaraz po zadaniu pytania wyszedł z domu i zamknął za sobą drzwi. Mężczyzna z powodzeniem mógłby napisać poradnik "Jak zerwać z klasą". Ciekawe, czy Neil stanie się radcą w zerwaniach. Nie od dziś ludzie mają z tym problem. Przez brak wiedzy na ten temat, przedłużają związek co jest jeszcze bardziej szkodliwe zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Wnioskując po wyszukiwaniach w Internecie, co raz to lepszych pomysłów na rozstanie z klasą Neil mógł zgarnąć fortunę.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA