Natalia Nykiel ścięła włosy! Wygląda obłędnie...

Ewelina Pietruszka
10.08.2017 11:56
Natalia Nykiel

Natalia Nykiel (facebook.com/NykielNatalia)

Piosenkarka wykazała się ogromnym sercem. Oddała swoje włosy na rzecz fundacji "Rak'n'Roll". Fani jednogłośnie twierdzą "Natalia jesteś wspaniała!"

Natalia Nykiel ma słabość do eksperymentów fryzjerskich. Często decydowała się farbować włosy w pastelowych kolorach. W teledysku do piosenki "Error", Nykiel miała całą głowę pokrytą drobno plecionymi warkoczami, związane w coraz to większe warkocze. Idea jaka przyświecała Natalii była wyższa. Piosenkarka przekazała swoje włosy fundacji "Rak'n'Roll".

Tekściarka pochwaliła się zdjęciem w asymetrycznym, long bobie na Instagramie. Ścięcie włosów dodało Natalii uroku i delikatności. Pod zdjęciem można przeczytać same pozytywne komentarze, niektóre z fanek chcą ruszyć w jej ślady i również oddać swoje warkocze.

Gest Natalii poruszył także osoby, które kompletnie jej nie znały:

"Przepiękny gest! Ja zapuszczam teraz włosy na ślub i po chyba zetnę i oddam również fundacji", "Natalio, jesteś bohaterką! Obyś chciała też być "głosem pokolenia", bo możesz.", "Szacunek, choć kompletnie nie wiem, kim pani jest. Wnioskuję, że osobą znaną, dlatego pani akcja może zrobić dużo dobrego".

Natalia Nykiel obaliła mit mówiący, że włosów farbowanych nie można przekazać fundacji. Wszystko jest zależne od stanu włosa, ocenić to musi fryzjer.

Moje włosy miały już wiele przygód i czekają je kolejne, chociaż już nie ze mną - komentuje Natalia.

Wokalistka z początku chciała po prostu przejść metamorfozę i nie zastanawiała się, czy jej włosy mogą komuś posłużyć. Kiedy usłyszała od fryzjerki o fundacji od razu zdecydowała przekazać 25 cm włosów ciężko chorej rówieśniczce.

Mówi się, że kiedy kobieta ścina włosy to zaczyna coś nowego. W tym wypadku to podopieczne "Rak'n'Roll" mogą rozpocząć nową drogę. Włosy dla kobiety to pewność siebie i kobiecość. Dzięki fundacji kobiety otrzymują za darmo perukę. "Dzięki temu mogą wyglądać znacznie lepiej i mają więcej siły w drodze do zdrowia." - piszą organizatorzy akcji na oficjalnej stronie fundacji.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA