Chester Bennington w Carpool Karaoke

Ewelina Pietruszka
10.08.2017 07:05
Chester Bennington z Linkin Park

Chester Bennington z Linkin Park (facebook.com/linkinpark)

Na krótko przed śmiercią Chester Bennington wraz z Linkin Park wystąpili w programie Jamesa Cordena "The Late Late Show". Rodzina Benningtona zdecyduje czy odcinek zostanie wyemitowany.

Linkin Park i Chester Bennington dołączyli do gwiazd występujących w programie Jamesa Cordena "Carpool Karaoke". Zespół miał pojawić się w jednym z odcinków spin-offów Apple Music. Niedługo po nagraniu epizodu, Chester Bennington popełnił samobójstwo. Decyzję o emisji odcinka podejmie rodzina zmarłego.

Zapytamy rodzinę i osoby zaangażowane w realizację tego odcinka, co chcą by z nim zrobić. Uważamy, że decyzja nie należy do nas. Będziemy delikatni i taktowni, a ja wysłucham wszelkich życzeń i sugestii. Inaczej tego nie można załatwić. Co stanie się z tym odcinkiem zależy wyłącznie od nich. Na razie jednak nawet nie myślimy, by zacząć rozmowy w tej sprawie. To wielka tragedia - powiedział Corden.

Rodzina Benningtona podziękowała gospodarzom za wyrozumiałość, jednak do tej pory decyzji nie podjęto. Prowadzący zapewnili rodzinę, że nie będę ingerować w emisję odcinka.

Epizod został nagrywany z Ken Jeongiem. Amerykański komik złapał z zespołem świetny kontakt, nazwał się "Link Ken Park".

Carpool Karaoke jest niecodzienną formą wywiadu. Prowadzący show - James Corden podwozi samochodem gwiazdy ze świata filmu i muzyki. Razem ze swoimi gośćmi również śpiewa. Program zyskał ogromną popularność, dlatego zdecydowano się na gwiazdorski spin-off "Carpool Karaoke: The Series".

Seria zadebiutowała 8 sierpnia, w odcinku wystąpił Will Smith. W jednym z epizodów wystąpiła także Metalika. Kolejnymi gośćmi będą: Ariana Grande, John Legend, LeBron James, Shaquille O'Neal, Jessica Alba, Gwyneth Paltrow i Billy Eichner. Odcinki w całości można oglądać w Apple Music.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA