Taylor Swift pozwała fana o molestowanie seksualne.

Michał Jasiński
09.08.2017 21:36
Oryginał.

Oryginał. (joemonster.org)

Pewien radiowy Dj oskarżył piosenkarkę o bezpodstawne zniszczenie mu kariery. Gwiazda odpowiedziała mu pięknym za nadobne.

Do sytuacji doszło w Denver, po koncercie Taylor Swift. Dj z lokalnej rozgłośni dostał wejściówkę na backstage, gdzie można było po koncercie spotkać się z gwiazdą i porozmawiać, oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zgarnąć autograf. Właśnie podczas tego spotkania doszło najprawdopodobniej do niewygodnej dla Taylor sytuacji.


David Mueller, który pozował z gwiazdą do wspólnego zdjęcia, miał włożyć jej rękę pod sukienkę i pomacać ją po jej nagich pośladkach. Taylor Swift poczuła się molestowana i po całym zdarzeniu publicznie oskarżyła go o to przestępstwo. Mężczyzna postanowił pozwać wokalistkę, ponieważ twierdził że oskarżenie było bezpodstawne, a przez nie załamała się jego kariera. Stracił pracę jako radiowy Dj, dzięki której zarabiał 150 tysięcy dolarów rocznie. Wobec tego zażądał od Taylor 3 milionów odszkodowania za straty na jakie go naraziła.


Taylor Swift odpowiedziała mu własnym pozwem o molestowanie, którego rzekomo się dopuścił. Suma jaką chce uzyskać od Davida Muellera jest zaskakująca, bo jest to jedynie 1 dollar. Autorka bestselerowego hitu Shake it Off chciała tylko aby wyrok sądowy dotknął dja symbolicznie, bo uznała że materialnie został ukarany już dostatecznie. W trakcie trwającego procesu sądowego w tej sprawie Mueller stwierdził że mógł jedynie dotknąć jej żeber.


Poniżej inscenizacja graficzna wydarzeń rozgrywających się za zamkniętymi drzwiami sądu.


Ostatni album Taylor Swift to pochodzący z 2014 roku krążek zatytułowany 1989. Za który została nagrodzona statuetką Grammy w kategorii "za najlepszy album". Płyta zawierała między innymi hitowy singiel Shake it up, który przyniósł piosenkarce olbrzymi rozgłos na całym świecie, także w Polsce.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA