Rihanna krytykuje muzykę Diplo

Michał Jasiński
09.08.2017 11:55
Major Lazer

Major Lazer (Major Lazer)

Lider Major Lazer przyznał że jego muzyka nie spotkała się z aprobatą wokalistki.

W wywiadzie dla GQ Style, producent opowiedział o tym jak jego dokonania, które zaprezentował Rihannie podczas prywatnej sesji w studio nie wzbudziły jej zainteresowania. Artysta nie ukrywa że cała sytuacja wzbudziła w nim dużo zażenowania. Jednak nie poddał się mimo krytyki tak dużego autorytetu i zapracował na swoje pięć minut w późniejszym okresie.


Znany z Major Lazer, Diplo opowiedział o wyczerpującej sesji w studio podczas prac nad nową muzyką dla Rihanny. Najpierw producent nie mógł się dopchać, gdyż przez większość nocy słuchali utwory rapera Future. W końcu zagroził że jeżeli w końcu nie posłuchają czegoś co on sam stworzył to wyjdzie z pomieszczenia. Piosenkarka zgodziła się odsłuchać produkcji od Diplo.

Poniżej klip do hitowego Lean On.


Najpierw gdy puścił jej instrumental do późniejszego ogromnego hitu "Lean on", to Riri stwierdziła że nie interesuje ją muzyka gatunku house. Potem odtworzył przed artystką inny utwór, ale jej opinia zaskoczyła nawet jego, bowiem Rihanna powiedziała:


"Powiedziała że to brzmi jak regge grane na lotniskach, a ja pomyślałem że zaraz się zabije"


Ta opinia tak nim wstrząsnęła że nie podejmował już kolejnych prób współpracy. Obecnie Diplo pracuje nad czwartym albumem Major Lazer, który będzie nosił tytuł "Music is The Weapon". Rihannę możemy oglądać na ekranach kin w nowej superprodukcji Luca Bessona, która nazywa się "Valerian i miasto tysiąca planet".

Klip do ostatniego hitu Rihanny i Dj Khaleda.

Zobacz także

POLECANE RADIA