Zenek Martyniuk wciąż dochodzi do siebie po ostatnim włamaniu!

Ewelina Pietruszka
03.08.2017 15:29
Zenek Martyniuk lider zespołu Akcent

Zenek Martyniuk lider zespołu Akcent (www.zespolakcent.pl)

Do domu gwiazdy disco polo znów włamali się złodzieje. Dzięki szybkiej interwencji sąsiadów nie zniknęło nic cennego "Mam czujnych sąsiadów, którzy od razu ruszyli z pomocą" - komentuje Martyniuk.

Zenek Martyniuk ostatnio przeżył chwile grozy. Spokój artysty został zburzony, po raz kolejny złodzieje włamali się do domu Martyniuka w Grabówce. W czasie kiedy włamywacze dostali się na posesję, Zenek Martyniuk grał koncert na drugim końcu Polski, a jego żona Danuta pojechała do drugiej rodzinnej posiadłości, niedaleko Białowieży. Dla złodziei była to idealna okazja. Rabusie wykorzystali nieobecność Martyniuka i zaczęli plądrować jego pusty dom.

Włamywacze na posesję gwiazdy disco polo dostali się od strony ogrodu, używając łomu wdarli się domu i po chwili usłyszeli alarm. Z pomocą ruszyli sąsiedzi Zenka, którzy przepędzili złodziei. Na szczęście nie zdążyli zabrać nic cennego.

"Alarm jak widać nie wystarcza" - komentuje Martyniuk.


To nie pierwsze włamanie do domu lidera Akcentu, pierwsze miało miejsce 10 lat temu, z tą różnicą że żona, Danuta była wtedy w domu.

Honorarium za jeden koncert Zenka Martyniuka zaczyna się od 250 000 złotych, w ciągu weekendu jest w stanie dać sześć koncertów co daje kwotę minimum 1 500 000 złotych za jeden weekend. Twarz disco polo nie może narzekać na brak zajęć. Kalendarz koncertów Zenka jest zapełniony na dwa lata. Nic więc dziwnego, że po raz kolejny znaleźli się chętni na przywłaszczenie sobie własności artysty, wykorzystując zapracowanie discopolowca.

Fortuna jaką dysponuje Zenek lokowana jest w ubiór artysty. W jednym z wywiadów Martyniuk przyznał, że jego ulubionym projektantem jest Giorgio Armani. Na początku tego roku lider Akcentu wystąpił w programie "Pytanie na Śniadanie", w którym oprowadzał ekipę telewizyjną po swojej posiadłości.

Może gdyby artysta zainwestował część tego co przeznacza na swoją garderobę w ochronę własnego domu kradzieże by się nie powtarzały. Wychodzi na to, że niektórzy nie uczą się na błędach.

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (3)

 • Gość: Marek

  0

  25 tys to rozumiem ale nie 250. Poniosła fantazja autora tekstu.

 • Gość: Robert

  0

  Nie wiem skąd autor artykułu wziął te kosmiczne sumy za koncert. W ubiegłym roku za godzinny koncert na festynie w mojej miejscowości zespół Akcent zainkasował 10 000 zł.

 • Gość: Tomasz Kuciapski

  0

  Lepsza ochrona Panie Zenku, np. ochrona Securitas

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA