Tego zdecydowanie brakuje na polskich meczach... Zobacz jak maskotki dają pokaz tanecznych umiejętności!

Karolina Mazgaj
01.08.2017 11:43
Maskotki podczas meczu NBA

Maskotki podczas meczu NBA (youtube.com)

Maskotki na meczach to nie tylko pluszowi kibice dopingujący swoją drużynę. To także prawdziwi artyści w swoim fachu. Zobaczcie ich taneczne popisy!

Na amerykańskich boiskach podczas wszelakich meczów nie może zabraknąć maskotek. W końcu to nie sam mecz, ale także taneczne popisy pluszowych kibiców dostarczają publiczności niemałych emocji. A ich występy są wręcz widowiskami, które są nieodzownym elementem na sportowych spotkaniach. Zobaczcie jak te maskotki dają popis swoich tanecznych talentów, w występach solowych i prawdziwych maskotkowych bitwach tanecznych.

Tanecznych ruchów tych maskotek pozazdrościłby nie jeden zawodowy tancerz. Jedna z nich to prawdziwy król wicia się po parkiecie w stylu break dance z kolei druga bez problemu odnalazłaby się w rytmie salsy nawet na karnawale w Rio de Janeiro i nie tylko. 

Z kolei te maskotki zjednoczyły się by wspólnie dać popis taneczny do hitów takich jak "Sexy and I know it", "Fireworks" Katy Perry czy powtórzyć układ z jednego z najpopularniejszych teledysków Bruno Marsa do kawałka "Lazy Song".

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA