Paul McCartney: Czasami sytuacja na świecie jest tak szalona, że trzeba ją skomentować

Maksymilian Kluziewicz
01.08.2017 09:45
Paul McCartney

Paul McCartney (Paul McCartney, fot. materiały prasowe)

Paul McCartney jest autorem wielu hitów, które zdefiniowały XX wiek w muzyce popularnej. Teraz postanowił wykorzystać swój talent, nawiązując do polityki Donalda Trumpa.

Jak donosi Liverpool Echo, podczas spotkania ze studentami w Liverpoolu, 75-letni muzyk i legenda zespołu The Beatles, dał do zrozumienia, że w swojej nowej twórczości ma zamiar odnieść się do działań kontrowersyjnego Prezydenta Stanów Zjednoczonych - Donalda Trumpa. Nie wiadomo jeszcze, czy piosenkarz poprze czy sprzeciwi się jego rządom, choć patrząc na ostatnie wypowiedzi, można wywnioskować, że należy do grona przeciwników, aniżeli zwolenników amerykańskiego prezydenta. Nie jest znana także data premiery owej kompozycji. 

Czasem sytuacja na świecie jest tak szalona, że trzeba ją skomentować. - powiedział podczas spotkania McCartney. 

Paul McCartney w trakcie trwania swojej kariery nagrał 16 solowych płyt. Ostatni album muzyka ,,New" został wydany w 2013 roku. Od tego czasu, wokalista towarzyszył gościnnie innym muzykom w ich utworach, m.in. Rihannie w ,,FourFiveSeconds" czy ostatnio, swojemu koledze z The Beatles Ringo Starrowi w kompozycji ,,We're On the Road Again".

POLECANE RADIA