Konkurencja dla Despacito. Matt Terry - zwycięzca X Factora współpracuje z Seanem Paulem i Enrique Iglesiasem nad nowym hitem

Ewelina Pietruszka
20.07.2017 10:52
Matt Terry i Enrique Iglesias

Matt Terry i Enrique Iglesias (Zdjęcia z oficjalnych profili wokalistów)

Nie ma osoby, która choć raz nie usłyszała piosenki Luisa Fonsi i Daddy Yankee "Despacito". Jednak dla zmęczonych tym utworem jest nadzieja. Już w ten piątek odbędzie się premiera piosenki Matta Terry'ego, zwycięzcy zeszłorocznej edycji X Factor.

Młody wokalista ma na swoim koncie tylko jeden utwór "When Christmas Comes Around" jednak zauroczył swoich branżowych kolegów. Enrigue Inqlesias i Sean Paul postanowili nawiązać współpracę z Mattem.

Muzyczna trójka zapowiada premierę nowego utworu na piątek (21 lipca), czym chwali się Matt Terry na Twitterze i Facebooku. Nie jest to jednak nowy utwór tylko remix  "Subeme La Radio" Enrigue Inglesiasa, jego angielska wersja będzie brzmieć "Beam Me Up Radio".

Możliwe, że pomysł remixu zrodził się kiedy Luis Fonsi i Daddy Yankee zdecydowali się na współpracę z Justinem Biberem.

Czy faktycznie utwór stanie się na tyle dobry, że popularnością przebije "Despacito" przekonamy się już niedługo. Teraz pozostaje tylko przypomnieć sobie oryginalną wersję utworu "Subeme La Radio", który ma już ponad 500 milionów wyświetleń.

POLECANE RADIA