Aukcja pamiątek wstrzymana. Madonna nie wyraziła zgody na sprzedaż listu, w którym Tupac Shakur z nią zerwał

Ewelina Pietruszka
20.07.2017 09:45
Madonna i Tupac Shakur kiedy byli parą.

Madonna i Tupac Shakur kiedy byli parą. (Zdjęcie z oficjalnego profilu Madonny na Facebooku.)

List został napisany, gdy Tupac był w więzieniu. Wyjaśnił w nim ówczesnej dziewczynie, że ich związek nie może już dłużej trwać z powodu opinii publicznej. Madonna nie miała pojęcia o licytacji listu, kiedy się o niej dowiedziała, wstrzymała aukcję. Podejrzewa Darlene'a Lutza - dawnego przyjaciela - o wystawienie prywatnych pamiątek pod młotek.

"Gotta Have It!" zorganizowało aukcję "Rock'n roll", na którą wystawiono niepokojące przedmioty należące do Madonny. Były nimi między innymi: szczotka do włosów wraz z włosami wokalistki, para zużytej bielizny oraz list od byłego chłopaka - Tupaca Shakura.

Popularny raper wyznał w nim, że nie może zawieść fanów będąc z białą dziewczyną. Ona będąc z czarnoskórym mężczyzną zyskuje w oczach innych, jest postrzegana jako osoba otwarta i ciekawa. Natomiast on jedynie pogarsza przez ten związek swój wizerunek. Tupac nie mógł sobie pozwolić na stratę fanów, dlatego zerwał z Madonną.

Autorka piosenek takich jak "Like a virgin", "Material Girl", gdy tylko dowiedziała się o wystawionych przedmiotach, natychmiast wstrzymała aukcję.

"Nie miałam pojęcia, że list Shakura nie należy do mnie. Byłam w szoku."

Darlene Lutz, konsultant artystyczny, z którym współpracowała Madonna, w przeszłości był częstym gościem na noc i to właśnie jego wokalistka oskarża o kradzież listu i wystawienie go na aukcji.

Tymczasowo licytacja została wstrzymana, a przesłuchanie w sprawie pamiątek zaplanowano na wrzesień. Dom aukcyjny i Darlene Lutz uważają, że argumenty jakie chce użyć Madonna zostaną w sądzie oddalone.

Wokalistka aktualnie pochłonięta jest pracą na rzecz fundacji Raising Malawi, o czym informuje na swoim Instagramie. Być może poświęcenie się wyższej idei sprawiło, że zaniedbała swoje życie prywatne.

POLECANE RADIA