Marzysz o grze na gitarze, ale Twoi rodzice kupują Ci pianino? Nic straconego...

Karolina Mazgaj
18.07.2017 14:18
Ron Minis

Ron Minis (youtube.com)

Ten Rosjanin postanowił udowodnił, że na pianinie także można zagrać rockowe solówki na miarę Slasha. Zobaczcie jak to zrobił!

Jak zamienić pianino w. gitarę!

To musi być prawdziwy cios, gdy od dziecka marzysz o karierze rockowej gwiazdy rocka i jedyne czego pragniesz to grać na gitarze niczym Slash, jednak twoi rodzice wolą abyś grał na. pianinie. Właśnie tak wyglądało to w przypadku tego młodego mężczyzny i chociaż pianino było z pewnością swego rodzaju utrudnienie, nie sprawiło, że zrezygnował ze swoich marzeń.

Autor niecodziennego pomysły na przerobienie pianina na gitarę na początku zamieszczonego na YouTube filmiku przyznaje, że zawszę chciał grać na gitarze jak słynny członek zespołu Gun's'Roses. Zapewne nie krył, więc rozczarowania gdy zamiast gitary od rodziców dostał pianino właśnie. Nie zniechęciło go to jednak, sam mówi:

Więc wziąłem to pianino i zrobiłem z niego gitarę.

Zobaczcie efekty jego zaskakującego i oryginalnego pomysłu.

Kolejnym błyskotliwym pomysłem oddanego fana Slasha było podzielenie się na YouTube owym filmikiem, dzięki któremu pragnie zwrócić na siebie uwagę samego Slasha. Na końcu filmu pomysłodawca pianino-gitary nawołuje do dzielenia się filmikiem z nadzieją, że dotrze on także do samego gitarzysty Gun's'Roses. Na końcu mężczyzna dodaje także:

Może załatwi mi także bilety na ich nadchodzący koncert, które zostały wyprzedane. a ja nie mam jednego z nich.

Macie zamiar wesprzeć jego pomysłową akcje?

POLECANE RADIA