Film biograficzny o Freddiem Mercurym dostał zielone światło od zespołu. Ruszają zdjęcia!

Karolina Mazgaj
18.07.2017 08:58
Rami Malik zagra Freddiego Mercurego

Rami Malik zagra Freddiego Mercurego (kolaż)

To oficjalne. Jak potwierdził zespół Queen na swojej stronie już wkrótce ruszą zdjęcia do produkcji o życiu legendarnego wokalisty Freddiego Mercurego.

O produkcji filmu biograficznego o legendarnym wokaliście zespołu Queen mówiło się od dawna. Jak wiadomo nie od dziś biografie wielkich artystów od zawsze są kasowymi hitami w bosofficach. Jednak dopiero teraz, prawie 26 lat od śmierci Freddiego Mercurego, zespół Queen potwierdził produkcje filmu, który będzie nosił tytuł "Bohemian Rhapsody". Jak napisał na swojej oficjalnej stronie:

Tak ludzi to wreszcie się dzieje!

W oświadczenie zespół zdradził także najbardziej ciekawiącą fanów informacje, a więc kto wcieli się w główną rolę. Już na długo przed produkcją wymieniano wiele nazwisk w tym komika  Sashy Barona Cohena,  czy Daniela Radcliffe'a. Jednak to nie oni, a młody aktor Rami Malek, który ostatnio na swoim koncie ma świetny występ w serialu "Mr. Robot"  wcieli się w rolę muzyka. Przed nim czeka kolejne wyzwanie. Freddie Mercury to prawdziwa legenda, jego fani mają więc ogromne wymagania względem aktora, który w "Bohemian Rhapsody" się w niego wcieli.

Za kamerą stanie  Bryan Singer, który ma na swoim koncie serie o X-menach czy produkcje "Superman: Powrót". Jak podaje zespół Queen na swojej stronie reżyser już jest pod wrażeniem młodego aktora.

Rami ma świetny wygląd i jest całkowicie oddany projektowi. On już jest żywym i oddychającym Freddiem , co jest cudowne
Zobacz także

POLECANE RADIA