Paris Hilton znowu śpiewa!

Karolina Mazgaj
14.07.2017 09:22
Paris Hilton, Nagrody Hollywood Beauty

Paris Hilton, Nagrody Hollywood Beauty (Splash News / Splash News / #Splash News / Splash News/EAST NEWS)

Wszystko wzkazuje na to, że po ponad 10 latach od "popełnienia" ostatniej piosenki Paris Hilton znów postanowiła zawitać do studia nagraniowego. Ostatnim razem nie wyszło jej to jednak na dobre.

Mało kto mógłby się spodziewać tego, że po ponad 10 latach od wydania pierwszej i jak dotąd jedynej płyty celebrytki, Paris Hilton po raz kolejny poważy się zamknąć w studiu nagraniowym. Jej pierwszy krążek z lata 2006 nosił nazwę "Paris", promował go między innymi kawałek "Stars are Blind". Pamiętacie go jeszcze?

Mimo tego, że wówczas hotelowa dziedziczka nie podbiła rynku muzycznego, a wręcz spotkała się w ogromną krytyką jak mówią plotki Hilton pracuje właśnie nad drugą płytą. Trzeba przyznać, że do tej pory między innymi na teledysku do "Stars are Blind" Paris Hilton poza swoimi wdziękami nie prezentuje raczej talentu wokalnego, podobnie jak na pozostałych utworach z płyty noszącej jej imię. Chociaż od tamtej pory raczej unikała śpiewa, w muzyce spełniała się rozkręcając imprezy w roli DJ'a. Milionerka w takich charakterze zawitała nawet do Ptak Outletu w Rzgowie koło Łodzi.

Na razie na swoim oficjalnym profilu na twiterze celerytka zamieściła zapowiedź singla pod tytułem "Rosé Rush", który ukazać ma się wraz z perfumami o tej samej nazwie. Zapowiedź jest jednocześnie reklamą nowego zapachu, który do sprzedaży chce prowadzić Paris. Zobaczcie:

Zobacz także
Komentarze (1)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: paris

    0

    Po pierwsze warto troszkę poczytać jeśli chce się już o czymś pisać - ostatni singiel Paris to "High Off My Love" z 2015 roku (w 2014 wydała "Come Alive", a w 2013 "Good Time"). Wszystkie trzy single promują zapowiadaną od lat drugą płytę studyjną artystki. Tak więc śpiewa cały czas, a nie wraca po "ponad 10-latach". Po drugie - jej pierwsza płyta otrzymała właśnie zaskakująco dobre recenzje i zawiera bardzo melodyjne, przyjemne kawałki. Może Paris nie ma głosu Adele, ale większość jej koleżanek z branży muzycznej, również talentem wokalnym pochwalić się nie może. Czas chyba zacząć oceniać muzykę, a nie kierować się własnymi personalnymi uprzedzeniami. Po trzecie - "So proud to announce the launch of my 23rd perfume Rosé Rush with my new single #SummerReign". Ktoś ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nowy singiel nosi nazwę "Summer Reign" ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA