Beyonce oficjalnie pokazała światu swoje bliźniaki! Zobaczcie nowych członków rodziny Bey i Jay-Z

Karolina Mazgaj
14.07.2017 08:51
Beyonce

Beyonce (Screen z Instagram.com/beyonce/)

Artystka po prawie miesiącu milczenia na swoim koncie na instagramie po raz pierwszy oficjalnie pokazała nowo narodzone bliźniaki. Zobaczcie jak Beyonce wygląda z maluszkami!

Dzieci Beyonce i Jay-Z na światy przyszły w połowie czerwca. O ich narodzinach oficjalnie poinformował ojciec artystki dokładnie 18 czerwca. Teraz niespełna miesiąc później Beyonce w końcu pokazała światu nowych członków swojej rodziny.

Zaprezentowane przez artystę zdjęcie z niedawno narodzonymi bliźniakami utrzymane jest w klimacie i estetyce sesji zdjęciowej, którą gwiazda również zaprezentowała na swoim instagramie informując nią jednocześnie fanów o swoim błogosławionym stanie. Pisała wówczas:

Zostaliśmy pobłogosławieni dwukrotnie. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że nasza zwiększy się o dwóch członków, dziękujemy za dobre życzenia

Na oficjalny zdjęciu Beyonce w ramionach trzyma bliźnięta. Po raz pierwszy podała też pełne imiona dzieci. Fotografie podpisała:

Sir Carter i Rumi miesiąc temu.

Jak widać Jay-Z i Beyonce po raz kolejny postawili na oryginalne imiona swoich dzieci. Pierwsze dziecko gwiazdorskiej pary - córeczka Blue Ivy, która ma obecnie 5 lat również może pochwalić się wyjątkowym i niecodziennym imieniem. Zobaczcie sami jak Beyonce wygląda ze swoimi maluszkami na rękach:

Sir Carter and Rumi 1 month today. ??????????????????????????

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce) 13 Lip, 2017 o 10:10 PDT

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA