Nick Jonas na dużym ekranie. W sequelu kultowego "Jumanji" ratuje Rocka Johnsona.

Karolina Mazgaj
30.06.2017 09:16
Nick Jonas

Nick Jonas (Facebook)

22 lata od premiery kultowego filmu przygodowego z Robinem Willamsem w roli głównej "Jumanji" doczekało się swojego sequelu. Na ekranie zobaczymy gwiazdy kina rozrywkowego i nie tylko! Wśród nich Nicka Jonasa i Dwayne'a "The Rock" Johnsona.

W ten czwartek ukazał się pierwszy zwiastun do sequelu, budzącego nostalgiczne wspomnienia filmu "Jumanji" z Robinem Willamsem w roli głównej. "Jumanji: Welcome to The Jungle", bo taką nazwę będzie nosić kontynuacja filmu skupiać będzie się wokół grupy skazanych na szkolny areszt uczniów, którym dyrektor szkoły karze uporać się z bałaganem w szkolnej piwnicy, gdzie bohaterowie odnajdą tajemniczą grę. W przeciwieństwie do pierwowzoru, w sequelu tytułowe "Jumanji" nie będzie planszówką, lecz grą video.

Na ekranie zobaczymy prawdziwe gwiazdy kina rozrywkowego takie jak: Dwayne The Rock Johnson, Jack Black, Kevin Hart i Karen Gillam. W zwiastunie zobaczyć można także Nicka Jonasa. Reżyser filmu Jake Kasdan, w rozmowie z magazynem Entertainment Weekly tak wypowiedział się o postaci granej przez jednego z braci Jonas:

Jest tajemniczym nieznajomym, którego bohaterowie spotykają w trakcie swojej przygody. Na początku nie wiedzą co z nim zrobić, ale z czasem on też daje z siebie wszystko by mogli się wydostać

Zobaczcie sami w najnowszym zwiastunie nadchodzącej produkcji:

POLECANE RADIA