Ed Sheeran na stadionie! Kibice zaśpiewali jego kawałek...

Agata Guzik
26.06.2017 20:13
Ed Sheeran

Ed Sheeran (Ed Sheeran (fot. Facebook))

Niełatwo jest żyć, jeśli jest się łudząco podobnym do jakiejś sławnej osoby. Jeszcze trudniej, jeśli tą "znaną osobą" jest piosenkarz. Można wówczas w każdej chwili spodziewać się bycia obserwowanym, co nie jest komfortowe, lub... zwyczajnie poczuć się miło. Zobaczcie, co przydarzyło się stewardowi (który łudząco przypomina Eda Sheerana) podczas meczu.

Sytuacja miała miejsce podczas meczu na jednym z brytyjskich stadionów. Zaskoczony steward, najwidoczniej zdający sobie sprawę ze swojego podobieństwa do gwiazdy popu, Eda Sheerana, ze spokojem i uśmiechem słuchał utworu gwiazdora, który zaśpiewali do niego kibice siedzący na trybunach. Pilnujący porzadku pracownik najwidoczniej był dość pozytywnie zaskoczony całą sytuacją, zapewne zdawał sobie sprawę ze swojego poobieństwa do wokalisty. Przypomnijmy, że postać Eda Sheerana miała już sporo "sobowtórów": od 2-letniej dziewczynki, poprzez 21-letniego Ty Jonesa, który od kilku lat zmaga się z problemem niemal łudzącego podobieństwa do gwiazdy popu. Nie wiemy, co na to sam gwiazdor. Nie mniej jednak, przypadek Eda Sheerana jest zaskakujący pod względem liczby jego sobowtórów.

Ed Sheeran urodził się 17 lutego 1991 roku w Hebden Bridge w West Yorkshire, jako drugi syn kustosza artystycznego i wykładowcy Johna oraz projektantki biżuterii Imogen. Ma starszego brata Matthew (ur. 17 marca 1989), który jest kompozytorem muzyki klasycznej. Ich dziadkowie ze strony ojca są Irlandczykami - jego dziadek William był protestantem, a babcia Anne - katoliczką. 16 lutego 2016 roku piosenkarz zdobył dwie nagrody Grammy: w kategorii "Piosenka roku" oraz "Najlepszy popowy występ solowy". 15 września tego samego roku do kin trafił film Bridget Jones 3, w którym Sheeran występuje epizodycznie, grając samego siebie.

5 stycznia 2017 roku pojawiły się dwie nowe piosenki, promujące trzecią płytę: "Castle on the Hill" i "Shape of You". 17 lutego 2017 roku pojawiła się kolejna: "How Would You Feel? (Paean)". Trzeci album studyjny zatytułowany ÷ do sklepów trafił 3 marca tego roku.

POLECANE RADIA