Katy Perry podzieliła się video zza kulis "Manchester One Love"

Karolina Mazgaj
23.06.2017 09:13
Katy Perry Manchester one love

Katy Perry Manchester one love (http://popcrush.com/)

Katy Perry postanowiła podzielić się z fanami, tym jak charytatywna akcja Ariany Grande - "Manchester One Love" wyglądała za kulisami. Zobaczcie sami!

Po tragicznych wydarzeniach na majowym koncercie w Manchesterze, Ariana Grande wraz z grupą zaprzyjaźnionych muzyków zorganizowała jeden z największych koncertów charytatywnych wszech czasów. Koncert "Manchester One Love" miejsce miał 4 czerwca br. i zgromadził ogromna publiczną zarówno pod sceną jak i przed ekranami komputerów, gdzie na kanale youtube można było oglądać go na streamie. Na scenie obok Ariany Grande można było usłyszeć Maca Millera, Miley Cyrus, Justina Biebera, Chrisa Martina czy Katy Perry.

Teraz Katy Perry postanowił podzielić się z fanami zakulisowym spojrzenie na jej doświadczenie z charytatywnego koncertu.

Na wideo możemy dokładnie zobaczyć jak wyglądały przygotowania gwiazd do charytatywnego koncertu, a także usłyszeć akustyczną wersję "Part of Me", którą wykonała Perry, tym razem z zakulisowej perspektywy. Na końcu wideo Katy i Ariana Grande dzielą długi wspólny uścisk. Zobaczcie sami:

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA