Roztańczona Rita Ora w nowym kawałku "Your Song"

Karolina Mazgaj
23.06.2017 08:51
Rita Ora w 'Your Song'

Rita Ora w 'Your Song' (facebook.com/RitaOra)

Na ten moment fani Rity Ory musieli długo czekać. W końcu artystka nagrałą całkiem nowy utwór "Your Song" i właśnie podzieliła się z fanami teledyskiem do niego. Zobaczcie!

Fani Rity Ory na jej nową płytę czekają już od ukazania się jej pierwszego albumu "Ora" w 2012 roku. Pod koniec zeszłego roku artysta ogłosiła jednak pracę nad zbliżającym się nowym krążkiem. Dziś możemy usłyszeć jeden z pierwszych utworów jaki pojawi się na drugim studyjnym albumie artystki.

"Your Song" bo tak nosi tytuł najnowszy kawałek Rita Ora stworzyła we współpracy z swoim wieloletnim przyjacielem Edem Sheeranem. W wywiadach piosenkarka przyznaje, że ona i rudowłosy Brytyjczyk przyjaźnią się od dziecka i ich współpraca przy tworzeniu była dla niej wyjątkowym doświadczeniem. Dodała także, że Ed Sheeran to w jej odczuciu jeden z najlepszych współczesnych songwriterów. Tak skomentowała powstały w kooperacji z nim utwór:

Ten numer zawiera w sobie wszystko, co chciałam przekazać: to piosenka pełna pozytywnej energii, która opowiada o sile i poczuciu spełnienia, kiedy wszystko w życiu idzie w dobrym kierunku. W tej chwili właśnie tak się czuję

W teledysku możemy podziwiać tańczącą piosenkarke. Rita Ora w "Your Song" wciela się w pracownice korporacji, która tanecznym krokiem wyrywa się z nudnego życia w korporacji. Za teledysk odpowiada reżyser Michael Haussman, który ma na swoim koncie współprace z gwiazdami taki jak: Madonna, Kanye West czy Justin Timberlake. Zobaczcie Ore w najnowszym teledysku:

POLECANE RADIA