Reaktywacja One Direction w szlachetnym celu

Karolina Mazgaj
20.06.2017 08:46
One Direction

One Direction (Facebook)

Zespół One Direction ostatni raz może się zjednoczyć by nagrać charytatywny singiel. Kawałek nagrany ma zostać z myślą o poszkodowanych w pożarze do którego doszło w Greenfell Tower w Londynie.

Ogromna tragedia do jakiej doszło w Londynie wstrząsnęła całą Wielką Brytanią i światem. Tragiczny pożar zabrał życie ponad 80 ludziom, a setki zostało rannych. Po katastrofalnych wydarzeniu wiele gwiazd udzieliło wsparcia jego ofiarą. Adele i Rita Ora osobiście pojawiły się na miejscu pożaru by udzielić wsparcia i pomocy poszkodowanym.

Teraz ze wsparciem dla ofiar pożaru przyjść mają członkowie One Direction - Harry Styles, Zayn Malik, Liam Payne, Niall Horan i Louis Tomlinson. Simon Cowell, juror brytyjskiego X Factora odpowiedzialny za utworzenie grupy, poprosił swoich byłych podopiecznych o nagranie wspólnego, charytatywnego singla. Dochód z jego sprzedaży miałby wesprzeć ofiary pożaru w Greenfell Tower.

Podobno byli członkowiesłynnego boysbandu, którzy właśnie rozpoczęli solowe kariery, próbują zgrać w tym celu swoje grafiki. Liam Horan i Louis Tomlinson zapowiedzieli już udział w coverze kawałka "Bringe Over Troubled Water", w którego realizacji wezma udział również: Lilly Allen, Rita Ora, Robbie Willams, Leona Lewis i James Arthur.

Przypomnijmy, że w sierpniu 2015 roku grupa wystosowała do fanów oficjalne oświadczenie o zawieszeniu działalności One Direction, a jej członkowie zapowiedzieli rozpoczęcie solowych karier. Wcześniej z zespołem pożegnał się Zayn Malik. Dziś wszyscy członkowie zaprezentowali już światu solowe materiały. Najnowsze z nich to "Strip That Down" Liama Payne i pierwsza solowa płyta Harry'ego Stylesa, z której pochodzi kawałek "Sigh of The Time" posłuchajcie:

POLECANE RADIA