Kolejny utwór Pharrella dla Minionków!

Agata Guzik
14.06.2017 10:10
Pharell Williams

Pharell Williams (Fot. Sony Music / materiały prasowe)

Pharrell Williams opublikował kolejną piosenkę z soundtracku do filmu "Gru, Dru i Minionki" ("Despicable Me 3").

Poprzednio prezentowaliśmy najnowszy utwór "Yellow Light". Teraz amerykański muzyk przedstawił fanom kolejny utwór o tytule "There's Something Special". Posłuchajcie:

Soundtrack ma łącznie zawierać 8 utworów Pharrella, jak również "Bad" Michaela Jacksona, czy "Into the Groove" Madonny. Premiera płyty odbędzie się 23 czerwca.

Przygoda producenta i wokalisty z Minionkami nie jest czymś nowym. To właśnie do filmu "Minionki rozrabiają" ("Despicable Me 2") nagrał swój nominowany do Oscara przebój "Happy".

Film "Gru, Dru i Minionki" przybliża dalsze przygody Gru (Steve Carell), Lucy (Kristen Wiig), Margo (Miranda Cosgrove), Edith (Dana Gaier), Agnes (Nev Scharrel) oraz oczywiście Minionków. Tym razem muszą zmierzyć się z superzłoczyńcą, Balthazarem Brattem (Trey Parker). Ponadto na horyzoncie niespodziewanie pojawia się bliźniak Gru - bogaty Dru (Steve Carell), który próbuje przeciągnąć Gru na ciemną stronę mocy. 

Za kamerą stanęli Pierre Coffin i Kyle Balda. Scenariusz napisali Cinco Paul i Ken Daurio. Premiera została wyznaczona na 30 czerwca 2017 roku. 

Dyskografię Pharrella Williamsa wokalisty i producenta zamyka album "Girl" z marca 2014 roku. Ostatnio pracował przy soundtracku do filmu "Ukryte działania" ("Hidden Figures") z Janelle Monáe, Tarają P. Henson i Octavią Spencer w rolach głównych.

POLECANE RADIA