Premiera "All Eyez On Me" i najnowszy teledysk...

Agata Guzik
12.06.2017 10:02
2Pac

2Pac (2Pac)

Już za kilka dni wyczekiwana premiera filmu "All Eyez On Me". Żeby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę oczekiwania wśród najwierniejszych fanów, twórcy postanowili zaprezentować jeszcze jeden klip.

Teledysk przedstawia Suge'a Knighta (w tej roli Dominic Santana), który odwiedza Shakura w więzieniu i proponuje mu umowę. Przedstawia Tupacowi kilka ważnych zasad, które mają między nimi być zawarte.
Poniżej fragment nadchodzącego filmu: 

Tupac związał się z Death Row i po wyjściu z więzienia wydał właśnie pod szyldem tej wytwórni legendarny album "All Eyez On Me"

Za kamerą tej biografii stanął Benny Boom. Autorami scenariusza są Ed Gonzalez i Jeremy Haft. Film wchodzi na ekrany 16 czerwca 2017 roku. Tego samego dnia Tupac Shakur obchodziłby 46. urodziny. W głównej roli występuje Demetrius Shipp Jr. Danai Gurira wciela się w matkę Tupaca, polityczną aktywistkę, członkinię Czarnych Panter, Afeni Shakur. 

Tupac sprzedał 75 milionów płyt na całym świecie. Jego wydawnictwa "All Eyez on Me" i "Greatest Hits" są wśród najlepiej sprzedających się w Stanach Zjednoczonych. Był twórcą przeboju "California Love" z Dr. Dre i Rogerem Troutmanem. Legendarny raper zagrał m.in. w filmach "Juice", "Nad obręczą", "Bullet", "Klincz" oraz "Gangsterskie porachunki".

Shakur został zastrzelony 13 września 1996 roku w Las Vegas. Według śledztwa przeprowadzonego przez gazetę "Los Angeles Times", morderca został wynajęty przez Notoriousa B.I.G.-a

POLECANE RADIA