Ta dziewczyna śpiewa niczym Britney, Shakira, Ariana i wiele innych znanych piosenkarek! Posłuchaj tego wszechstronnego głosu!

Agata Guzik
07.06.2017 20:27
Yanina Chiesa

Yanina Chiesa (youtube.com)

Niedawno na youtube pojawły się nagrania tej dziewczyny. Nazywa się Yanina Chiesa, pochodzi z Buenos Aires i ma 24 lata. Utwory wykonane przez dziewczynę słyszało już wielu internautów. Filmiki nagrane przez wokalistkę mają już po kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Dziewczyna zyskała wielu fanów na całym świecie. W czym jednak tkwi fenomen jej głosu?

Otóż Yanina potrafi do złudzenia przybrać głos, sposób wykonania utworu do kilkunastu znanych gwiazd. Wokalistka potrafi zaśpiewać głosem Britney Spears, Ariany Grande, Amy Winehouse, Shakiry, Christiny Aguilery, Ellie Goulding. Wykonuje w do złudzenia podobny sposób utwory również takich gwiazd jak: Sia, Jasmine Thompson, Celine Dion, Avril Lavigne, Christina Perri, Taylor Swift, Adele a także Seleny Gomez. Dziewczyna w doskonały sposób potrafi zaśpiewać utwory powyższych światowych gwiazd. Poniżej lista utworów, które możemy usłyszeć i zobaczyć w wykonaniu Yaniny Chiesy na jej kanale na youtube:

 1. Amy Winehouse - You know i'm no good
 2. Ariana Grande - Dangerous Woman; Bang Bang
 3. Shakira - Waka Waka (This time for Africa)
 4. Britney - Everytime
 5. Christina Aguilera - Something's got a hold on me
 6. Ellie Goulding - Love me like you do
 7. Sia - Alive
 8. Jasmine Thompson - Ain't nobody
 9. Celine Dion - The Power of Love
 10. Avril Lavigne - Happy ending
 11. Christina Perri - Human
 12. Taylor Swift - 22
 13. Adele - When we were young
 14. Selena Gomez - Hands to myself
 15. Katy Perry - Dark horse

Zobaczcie nagranie na którym Yanina prezentuje swoje umiejętności:

Co sądzicie o tej świeżej postaci? Czy uda jej się rozwinąć skrzydła i rozkręcić wielką karierę? Naszym zdaniem, skoro już same covery w wykonaniu dziewczyny zyskały taką popularność, to z pewnością bułką z masłem będzie teraz wejście na rynek ze swoim materiałem. Czekamy na kolejne nagrania z brazylijskim talentem!

Więcej o:

POLECANE RADIA