Guns n Roses tour: Axl i Slash zapowiadają nowy album!

Agata Guzik
07.06.2017 16:38
Axl Rose

Axl Rose (AP/Claudio Bresciani)

Obecni członkowie legendarnego zespołu, planują już premierę najnowszej Guns n Roses płyty. Axl Rose, Slash i Duff McMcKagan cieszą się ponoć niezwykle dobrymi stosunkami w zespole. Chcąc wykorzystać dobrą passę, postanowili w obecnym składzie nagrać nowy krążek. Na razie jednak muzycy muszą się skupić na trwającej do końca tego roku Guns n Roses tour.

Ta informacja jest nie lada gratką dla wiernych fanów legendarnego zespołu. Z drugiej jednak strony, prace nad poprzednim albumem Guns n Roses płyty, trwały podobno kilkanaście lat. Płyta "Chinese Democracy" powstawała bowiem przez 14 lat, a jej premiera miała miejsce w 2008 roku. Entuzjazm członków grupy jest jednak na tyle silny, że być może tym razem praca nad longplayem nie zajmie aż tyle lat. Sam gitarzysta grupy, Richard Forus który jest już z Guns n Roses od 2001 roku, podkreśla w wywiadach, że tym razem zespół przechodzi właśnie niewiarygodnie owocny w inspiracje okres:

Ten materiał jest za dobry, żeby się nie ukazał - tak to oceniam. Ta kapela jest obecnie wielką siłą i mam nadzieję, że do tego dojdzie, wszyscy na to liczymy i to planujemy.

- skomentował gitarzysta grupy.

Guns n Roses 2016 - trasa koncertowa nadal trwa!

Guns n Roses tour trwa od 2016 roku i jest to już siódma światowa trasa koncertowa w karierze zespołu. Tournee Guns n Roses 2016 nosi tytuł "Not in This Lifetime...Tour" I obejmuje aż 57 koncertów. W Polsce legendarna grupa wystąpi już 20 czerwca w Gdańsku. Na scenie oprócz zespołu, w ramach supportu pojawi się również Killing Joke oraz Virgin z Dorotą "Dodą" Rabczewską.
Poprzednie wydane przez Guns n Roses płyty to: Appetite for Destruction (1987), G N' R Lies (1988), Use Your Ilusion I i II (1991), The Spaghetti Incident? (1993) oraz wspomniany album Chinese Democracy.
Ceny biletów, które są jeszcze dostępne na koncert Guns n Roses Tour w Gdańsku,
20 czerwca przedstawiają się następująco:

Trybuna dolna - Bilet Normalny 337 PLN

Trybuny widok boczny - Bilet Normalny 456 PLN

POLECANE RADIA