Małgorzata Rozenek i jej diabelskie alter ego podczas Orange Warsaw Festival...

Agata Guzik
05.06.2017 19:24
Małgorzata Rozenek podczas OWF

Małgorzata Rozenek podczas OWF (Instagram)

Orange Warsaw Festival już za nami. 2 i 3 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec wystąpiły największe gwiazdy ostatnich lat. Na tegorocznej edycji pojawili się tacy artyści jak Years&Years, Martin Garrix czy legendarna grupa Kings of Leon. Wśród widzów nie mogło oczywiście zabraknąć śmietanki polskiego showbiznesu. Podczas koncertu Kings of Leon wypatrzyliśmy znaną parę - Małgorzatę Rozenek wiek z Radosławem Majdanem! Para bawiła się świetnie, co potwierdziły ich zdjęcia na Instagramie. Podejrzanie wzbudza jednak pewien gest pokazany przez Perfekcyjną Panią Domu...

Małgorzata Rozenek Instagram i satanistyczny gest na Orange Warsaw Festival...

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli jedną z licznych celebryckich par podczas tegorocznego Orange Warsaw Festival. Para nie szczędziła sobie czułości przez cały występ. Co więcej, Rozenek Małgorzata podkreślała na każdym kroku, że Kings of Leon to ich ulubiony zespół - świadczy o tym choćby fakt, że para tańczyła do przeboju "Sex on Fire" na swoim weselu! Małgosia nie omieszkała pozostawić tego wydarzenia jedynie w sferze wspomnień - pochwaliła się zdjęciami na Instagramie. Małgorzata Rozenek wiek niczym rasowa fanka zespołu ukazała kilka zdjęć na których widać szczęśliwą Perfekcyjną Panią Domu wraz ze swoim mężem. Jedyną niepokojącą rzeczą jest... satanistyczny gest, który Małgorzata Rozenek Instagram pokazała na jednym ze zdjęć!

@kingsofleon ??#greatevening ???? #sexonfire #usesomebody ???? ??????????????????

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek Instagram - burza wśród fanów!

Fani śledzący Małgosię na Instagramie bardzo się zaniepokoili. Od razu pojawiły się pełne troski komentarze:

- Ten gest to po włosku rogacz. Bardzo nieładny gest. Musi pani uważać.

- skomentowała jedna z fanek.

Jak się okazało, intencje celebrytki były jednak zupełnie inne. Rozenek Małgorzata chciała po prostu pokazać fanom....że ich kocha! A oto dowód prosto z Instagrama:

Po prostu ??????Miłego dnia, Kochani ?????

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Jak widać, Gosia była zainspirowana językiem migowym, a nie okultyzmem. Miejmy nadzieję, że kamień spadł z serca zagorzałym fanom celebrytki.

Więcej o:

POLECANE RADIA