Doda wciąż prowokuje! Utarła nosa kolegom z branży? Zobaczcie jej wystąpienie podczas Gali Plejady!

Agata Guzik
31.05.2017 20:33
Doda podczas Gali Plejady 2017

Doda podczas Gali Plejady 2017 (screen z youtube)

Doda z pewnością jest jedną z najbardziej barwnych i charakterystycznych postaci polskiego showbiznesu. Ostatnio wzięła udział w ważnym dla gwiazd wydarzeniu Wielka Gala Gwiazd Plejady 2017. Doda zaprezentowała podczas Gali swoje przemówienie. Trzeba przyznać, że jej wypowiedź była jedną z najbardziej prawdziwych, szczerych apelów na temat showbiznesu.

Gala Plejady - Doda utarła nosa hejterom!

Dorota Rabczewska jest powszechnie uważana za nie lada skandalistkę. Od początków jej kariery muzycznej, artystka zmagała się z licznymi plotkami na swój temat. 33-letnia gwiazda podczas tegorocznej Gala Plejady, postanowiła wygłosić przemówienie. Z okazji 18-lecia swojej działalności na polskiej scenie, Doda plejady starannie przygotowała mowę, w której szczerze wyznała wszystkie swoje uwagi na temat wątpliwej rzetelności, obłudy brukowców i nielojalnego zachowania kolegów i koleżanek z branży - jej wypowiedź miała bardzo bojowy i przemyślany charakter. Co prawda Doda dość mocno w swoim wystąpieniu skupiła się na wymienianiu swoich sukcesów i przechwałkach, ale jest to z całą pewnością istotny element stylu wokalistki.
Właściwie można powiedzieć, że wśród gorzkich uwag dotyczących realiów polskiego show-biznesu, Doda plejada zmierzała ku podkreśleniu wad całego społeczeństwa i mentalności Polaków.
W szczególności skupiła się na problemie zawiści, której w naszym kraju doświadczają osoby odnoszące sukcesy.

Wielka Gala Gwiazd Plejady - Doda otworzyła oczy kolegom z branży

Doda, korzystając z okazji nie zapomniała wspomnieć w czasie swojego przemówienia o incydencie który miał miejsce podczas wizyty wokalistki w Cannes. Przypomnijmy, że jedna z dziennikarek, by ośmieszyć Dodę na rodzimym podwórku zamieściła w sieci filmik, na którym widać skonsternowaną wokaliskę na czerwonym dywanie.

"Czy tak robi Polka Polce? Czy tak robi kobieta kobiecie?"

- gorzko skomentowała tę przykrą sytuację.

Doda plejada skupiła się również na bardziej pozytywnych aspektach mediów. W swojej wypowiedzi podkreśliła ich ważny wpływ na kreowanie kariery przyszłych artystów. Apelowała w bardzo pokrzepiający sposób o lojalność wśród ludzi mediów oraz wzajemne wspieranie się. Podkreślała, jak ważna jest bezinteresowna pomoc oraz radość z sukcesów odnoszonych przez innych.

"Nauczmy się obiektywnie doceniać starania kolegów i cieszmy się z ich sukcesów. Tylko ludzie sukcesu wiedzą, że nie ma hejtu. Jesteśmy wtedy sfokusowani na to, żeby spełniać swoje pasje. Nie mamy czasu na hejt".

- podkreśliła wokalistka.

Trzeba przyznać, że starannie przygotowane wystąpienie Dody nie mogło się obyć bez echa. Miejmy nadzieję, że będzie to w pewnym sensie przełom w tworzeniu lepszych relacji między ludźmi mediów, członkami showbiznesu.

Posłuchajcie sami tego mocnego, pokrzepiającego wystąpienia:

Zobacz także
Komentarze (6)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Reaper Poland

  Oceniono 2 razy 2

  Wypowiedz wyjatkowo nie w stylu Dody ktora pamietam z kilku lat do tylu. Dobra aktorka.

 • Gość: Ano

  Oceniono 2 razy 2

  Myslenie nie bol .Brawo i Dada

 • Gość: emi 85

  Oceniono 1 raz 1

  BRAWO BRAWO DLA TEJ BLONDI PRZECIW HIPOKRYZJI

 • Gość: emi 85

  Oceniono 1 raz 1

  BRAWO BRAWO BRAWO szczere i słuszne uwagi i wskazówki dla NIEUGIĘTYCH HIPOKRYTÓW . HEJ z blondynkami nie jest TAAK ŻLE POZDRAWIAM CIĘ DODO

 • Gość: Olo

  Oceniono 3 razy 1

  Kto to jest doda plejada ?

 • Gość: Tymka

  Oceniono 2 razy 0

  Słabe, zamiast obrócić wszystko w żart, wypłakuje swoje żale. No trudno, stało się, następnym razem będzie lepiej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA