Ariana Grande zaśpiewa ponownie w Manchesterze! Artystka wystąpi charytatywnie

Agata Guzik
29.05.2017 20:42
Ariana Grande

Ariana Grande (mat. pras.)

Gwiazda muzyki pop, Ariana Grande zapowiedziała już ponowny występ w Manchesterze. Artystka wystąpiła w brytyjskim mieście 22 maja. Tuż po koncercie doszło do zamachu, w wyniku którego zginęły 22 osoby, a 119 zostało rannych. Tym razem, Ariana Grande chciałaby wystąpić charytatywnie, poświęcając swój koncert pamięci ofiar ataku z 22 maja.

Przypomnijmy, że do tragedii doszło w poniedziałek, 22 maja ok. 22.35 czasu lokalnego (23.35 czasu polskiego). Ariana Grande występowała na Manchester Arena, która liczy około 21 tysięcy miejsc. Tuż po zakończeniu koncertu, "rozległ się głośny huk i wybuch", według relacji świadków.
Wstrząśnięta wokalistka, opublikowała później na swoim Twitterze wpis:

"Z głębi mojego serca, jest mi tak przykro. Brak mi słów"

Amerykańskiej wokalistce na szczęście nic się nie stało, jednak podobno pojawił się u niej atak paniki i histerii.

Wkrótce podano do informacji, że wokalistka odwołała pozostałe koncerty swojej obecnej trasy koncertowej. Jednak zdecydowała się na bardzo dzielny i szlachetny krok w stronę brytyjskiej publiczności:

"Powrócę do niewiarygodnie odważnego miasta Manchester, by spędzić czas z moimi fanami i dać koncert charytatywny ku czci i w celu zebrania pieniędzy dla ofiar i ich rodzin"

- oto fragment listu, który 23-letnia wokalistka napisała dla swoich fanów. Gwiazda podkreśla, że łączy się w bólu z rodzinami wszystkich ofiar tego szokującego wydarzenia.
Amerykańska wokalistka zaoferowała również pomoc rodzinom zabitych podczas zamachu - zapowiedziała, że pokryje koszty pochówku ofiar.

Obecna trasa koncertowa artystki promowała jej najnowszy album Jest to trzeci longplay w dorobku artystki. Po zamachu w Manchesterze, wszystkie koncerty, w tym również te, które miały odbyć się w Łodzi, zostały odwołane.
Ariana Grande, to obecnie jedna z najczęściej słuchanych wokalistek sceny pop. W swoim dorobku ma już trzy statuetki American Music Awards oraz liczne nominacje do Grammy.

Sprawdźcie najnowszy teledysk wokalistki:

POLECANE RADIA