Liam Payne krytykuje Harry'ego Stylesa i wypuszcza pierwszy solowy singiel

Karolina Mazgaj
19.05.2017 08:37
Liam Payne

Liam Payne (facebook.com/LiamPayne)

"Sigh of Times: premierowy singiel, wypuszczony 7 maja, ze zbliżającej się pierwszej solowej płyty Harry'ego Stylesa podbija serca jego fanów. Jednak Liam Payne były kolega z zespołu One Direction postanowił skrytykować nową twórczość Stylesa.

Nie są to pierwsze słowa krytyki wypowiedziane przez byłego członka One Direction w stronę kolegów z boysbandu. Zayn Malik swoje odejście z zespołu tłumaczył mówiąc, że nie tworzy on muzyki, której on sam by słuchał.

Tym razem Liam Payne postanowił wypowiedzieć się o solowych karierach byłych muzyków One Direction. W rozmowie z Music Choice odniósł się do singli Nialla Horana "Slow Hands" i "This Town" nazywając je świetnymi utworami.

Payne bardziej krytycznie skomentował jednak głośny debiutancki singiel Harry'ego:

Słyszałem piosenkę Harry'ego i będę z Tobą szczery. To nie jest mój rodzaj muzyki.

dodał jednak

To nie jest coś czego bym słuchał, ale Harry zrobił świetną robotę nagrywając to co chciał tworzyć.

Tymczasem Payne jako piąty i zarazem ostatni z byłych członków One Direction oficjalnie rozpoczął swoją solową kariere wypuszczając zapowiadany singiel "Strip That Down". Nowe brzmienie, które reprezentuje Harry Styles i Liam Payne zdecydowanie się od siebie różnią. Podczas gdy Styles tworzy w rytmie starego rocka, Payne w swoim nowym utworze idzie w stronę hip-hopu. Poniżej debiutancki singiel

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA