Paul McCartney został Piratem z Karaibów

Karolina Mazgaj
15.05.2017 12:09
Paul McCartney

Paul McCartney (Paul McCartney, fot. materiały prasowe)

Paul McCartney podzielił się najnowszym plakatem z filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Muzyk zasilił szeregi obsady Disny'owskiego hitu, wcielając się w epizodyczną rolę pirata.

Najnowsza odsłona przygód kapitana Jacka Sparrowa trafi do polskich kin 26 maja. W produkcji epizodyczną rolę otrzymał Paul McCartney. Poniżej pierwsze spojrzenie na charakteryzacje bohatera w którego wciela się McCartney.

Były muzyk The Beatles wcieli się w więziennego strażnika numer 2. Nie jest on pierwszą gwiazdą muzyczną, która pojawia się w serii o piratach. W jednej poprzedniej części w rolę ojca Jacka Sparowowa wcielił się Keith Richards.

Kolejnej odsłonie "Piratów z Karaibów' nie zabraknie oczywiście kultowej postaci samego Jacka, w którą po raz kolejny wcieli się Johnny Depp.Na ekran powrócą również Hector Barbossa (Geoffrey Rush), Will Turner (Orlando Bloom), Elizabeth Swann (Keira Knightley), Scrum (Stephen Graham) i Gibbs (Kevin McNally). Brenton Thwaites wciela się w Henry'ego Turnera, syna Willa.

"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" to już 5 odsłona przygód Jacka Sparrowa. Tym razem złowrogi korsarz, kapitan Salazer (Javier Bardem), ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow (Johnny Depp) musi zdobyć Trójząb Posejdona.

Po raz pierwszy w polskich kinach film będzie dostępny w wersji z dubbingiem. Głównemu bohaterowie głosu udzieli Cezary Pazura. Poniżej zamieszczamy film ze studia nagraniowego, w którym aktor pokazuje kulisy procesu dubbingowania.

Paul McCartney nagrał 16 solowych płyt, z których ostatnia to "New" z października 2013 roku. Artysta dwukrotnie został wprowadzony do Rock And Roll Hall Of Fame - w 1998 roku jako członek The Beatles i rok później jako solista. W czasie swojej kariery 21 razy nagradzany był statuetką Grammy.

POLECANE RADIA