Grzegorz Hyży w erotycznym klipie "O Pani!" - zobaczcie, jak prezentuje się wokalista w odważnym teledysku!

Agata Guzik
12.05.2017 13:51
Grzegorz Hyży 'O Pani!'

Grzegorz Hyży 'O Pani!' (youtube.com)

Dziś do sklepów trafił najnowszy album Grzegorza Hyzy "Momenty". Kilka dni temu premierę miał również teledysk do przeboju "O Pani!". Klip o niezwykle erotycznej fabule, zawiera wiele gorących scen. Nie brakuje tu namiętnych pocałunków i pikantnych ujęć. Jak Grzegorz Hyzy prezentuje się w tym odważnym, gorącym klipie? Zobaczcie sami!

Grzegorz Hyży - nowa płyta już w sklepach!

Dziś, 12 maja w sklepach pojawiła się najnowsza płyta Grzegorz Hyzy "Momenty". Album promowały dwa single: "Pod Wiatr" oraz "O Pani!", które stały się ogromnymi przebojami, nagłaśnianymi w każdej stacji radiowej. Single dotarły do drugiego miejsca Airplay Chart. Aby jeszcze bardziej podsycić atmosferę wyczekiwania nadchodzącego longplaya, 10 maja na youtube pojawił się teledysk do utworu "O Pani!". Niezwykle pikantny klip inspirowany jest klimatem amerykańskich pubów. Grzegorz Hyży wciela się w postać kelnera amerykańskiej restauracji. W knajpie przedstawiane są trzy pary: jedna z nich siedzi przy stoliku, kolejna zapoznaje się przy barze, natomiast trzecia para to pracownicy restauracji, flirtujący gdzieś w zakamarkach kuchni. Między każdą z par wybucha ogień namiętności - po chwili jesteśmy już świadkami wyrafinowanej gry wstępnej między każdą z par.

Jesteście ciekawi tych pikantnych, sensualnych scen? Proszę bardzo:

Reżyserem tego zmysłowego klipu jest Karol Łakomiec. Zajmował się produkcją teledysków dla takich artystów jak Renata Przemyk, Artur Rojek czy Kasia Lins. Wiele jego teledysków emanuje subtelną zmysłowością, ale i pełnym smaku minimalizmem.

Idol odcinek 13 - Grzegorz Hyzy gwiazdą specjalną!

Co Grzegorz Hyży mówi o swoim najnowszym albumie? Gwiazda specjalna Idol odcinek 13 twierdzi, że płyta "Momenty" jest pewnym przełomem w jego twórczości. Album jest niezwykle spójny pod względem stylu. Lekkość mainstreamowego brzmienia przeplata się z niegrzecznymi, garażowymi inspiracjami indie rockiem. Hyzy wśród swoich ulubionych artystów, którzy mieli duży wpływ na jego obecną twórczość wymienia m.in Arctic Monkeys, London Grammar, Tom Odell czy Kings of Leon. Nad brzmieniem płyty pracował producent Bogdan Kondracki.
Hyzy współpracował podczas tworzenia albumu z najlepszymi muzykami polskiej sceny: Danielem Walczakiem, Leszkiem Mateckim czy Michałem "Foxem" Królem.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA