"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - gwiazdor disco polo zauważony przez gitarzystę Queen!

Agata Guzik
10.05.2017 12:52
Sławomir jako lider zespołu Queen

Sławomir jako lider zespołu Queen (youtube.com)

Znany wykonawca disco polo, Sławomir Zapała zaprezentował swój wokalny talent podczas ostatniego odcinka show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", emitowanego przez Polsat. Muzyk, niczym prawdziwy Freddie Mercury fenomenalnie zaprezentował utwór grupy Queen. I kto by pomyślał, że oprócz polskich fanów przed telewizorami, występ Sławomira zobaczy też....sam gitarzysta Queen!

Polski Freddie Mercury

W finale siódmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Sławomir Zapała wcielił się w lidera legendarnej grupy Queen. Polski Freddie Mercury zajął trzecie miejsce w telewizyjnym show - gwiazda disco polo fenomenalnie wcieliła się w charyzmatycznego członka kultowej grupy. Sławomir Queen zaprezentował jeden z największych przebojów Queen "We Are The Champions". Na scenie Sławomir pojawił się w jednej z najbardziej znanych stylizacji Freddiego Mercurego: białej, obcisłej bokserce i spodniach z lampasami. Na ten żywiołowy występ bardzo szybko zareagował sam gitarzysta zespołu Queen, Brian May:

Jak widać, występ polskiej gwiazdy musiał na nim zrobić niemałe wrażenie! Zobaczcie sami występ Sławomira:

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - transformacje gwiazdy

W poprzednich odcinkach, Sławomir Zapała wcielał się w takie gwiazdy jak Tina Turner, Andrzej Dąbrowski czy Elton John.
Muzyk disco polo wywołał niezłe zamieszanie za sprawą teledysku do swojego utworu "Megiera". W klipie pojawili się między innymi Ewa Kasprzyk i Krzysztof Kiersznowski. Wokalista ma za sobą również wiele ról filmowych i serialowych. Absolwenta krakowskiej PWST możemy zobaczyć w takich produkcjach jak "Świat według Kiepskich", "Hotel 52" czy "Powiedz tak!". Sławomir wystąpił również w wielu kabaretach. W swoim dorobku ma m.in. przeróbkę utworu "Somebody that I used to Know" Gotye nagraną z Kabaretem na Końcu Świata, jak również parodię Zbigniewa Ziobro w programie Szymona Majewskiego.

Zobacz także
Komentarze (1)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Bolo

    0

    drodzy dziennikarze !!! Jakie k! disco polo???? Jeżeli piszecie o kimś artykuł - to może wcześniej sprawdźcie o kim piszecie !!!! Sławomir stworzył nowy nurt muzyczny Rock Polo !!!!!! Zapraszam na koncerty i kanał yt jeżeli macie wątpliwości. Żałosne !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA