Taylor Swift pracuje nad nową płytą

Victoria Banach
06.05.2017 09:28
Taylor Swift

Taylor Swift (https://www.facebook.com/TaylorSwift/)

Zachodnie media donoszą, że Taylor Swift ciężko pracuje w studiu nad nowym albumem. Niebawem możemy się spodziewać nowego wydawnictwa.

Popowa gwiazda pracuje obecnie nad kolejną po "1989" płytą. Sesje nagraniowe odbywają się w studiu artystki w Nashville.

"Jest całkowicie skupiona na płycie i nie robi nic innego. Od kilku miesięcy jest na tym skoncentrowana." - mówi informator.

Efektów należy spodziewać się wkrótce, jednak nieznana jest dokładna data. Przyjaciel gwiazdy, Ed Sheeran zasugerował, że płyty można się spodziewać w okolicach Bożego Narodzenia. Na oficjalny tytuł też trzeba będzie poczekać, choć fani nazywają nowy album "TS6". Nie wiadomo także czy gwiazda ma zamiar kontynuować przygodę z mainstreamowym popem czy raczej wróci do korzeni country. Na początku tego roku pojawiły się plotki, że Swift "zatrudniła" Drake'a do współpracy, by płyta nabrała bardziej hip-hopowego brzmienia z elementami R&B.

W maju 2016 roku Swift udzieliła wywiadu dla magazynu "Vogue", w którym zapowiedziała, że robi sobie przerwę od mediów i muzyki.

"To pierwszy raz od 10 lat, kiedy nie wiem, co zrobić dalej. Zdecydowałam, że miniony rok był pełen niesamowitych rzeczy i pożyję sobie trochę bez presji tworzenia." - o swojej przerwie powiedziała wokalistka.

Ostatni krążek, "1989", miał premierę 27 października 2014 roku. Ostatnim koncertem wokalistki był występ 4 lutego w Houston, w Teksasie, w ramach imprezy poprzedzającej Super Bowl. Amerykańska gwiazda zasmuciła wówczas miliony swoich fanów na całym świecie, deklarując, że jest to jej jedyny koncert w 2017 roku. W tym samym roku opublikowana została piosenka "I Don't Wanna Live Forever", którą Swift nagrała z Zaynem na soundtrack do filmu "Ciemniejsza strona Greya".

POLECANE RADIA