Miley Cyrus kończy z prowokacjami i wydaje nową piosenkę

Victoria Banach
06.05.2017 09:28
miley cyrus

miley cyrus (weknowthedj.com)

Miley Cyrus powraca z nowym wizerunkiem i nową muzyką.

Piosenkarka zapowiedziała swój nowy kawałek zatytułowany "Malibu". Będzie można go posłuchać już 11 maja. Utwór ma opowiadać o jej związku z aktorem, Liamem Hemsworthem. Para po raz pierwszy zaczęła się spotykać w 2009 roku. W 2012 zaręczyli się i w tym samym roku rozstali się na 2 lata. W grudniu 2015 roku powrócili do siebie. Jak zapewnia artystka, numer ma znacznie różnić się od tego, co dotychczas proponowała. Cyrus przyznała, że piosenkę napisała w taksówce drodze na nagrania programu "The Voice". Piosenka ma być połączeniem "epickiego popu" z elementami muzyki akustycznej. Nawiązywać ma do gatunku country. Informację pierwszy umieścił Billboard na swoim Instagramie, po czym gwiazdka "repostowała" wpis na swoim koncie.

Regram : @billboard ?????????? #Malibu #NewMusic Next Thursday May 11th!

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Wokalistka zmieniła także swój image. Ponownie zapuściła włosy, nie świeci już nagością wszędzie i zdecydowanie się uspokoiła. Przyznała też, że porzuciła wszelkie odżywki i jest całkowicie czysta.

"Lubię otaczać się osobami, które chcą bym była lepsza, bardziej otwarta. I zorientowałam się, że tacy ludzie nie są wiecznie na haju. Chcę być czysta i mieć wyostrzone zmysły, ponieważ wiem dokładnie, gdzie chcę być" - o abstynencji powiedziała Cyrus

Jej pierwszy album, "Meet Miley Cyrus" z 2007 trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Jej największym przebojem jest "Wrecking Ball" z krążka "Bangerz" z 2013 roku. Gwiazda, która jest także aktorką, a jej ostatnia rola, to "Lennie Dale" w serialu Woody'ego Allena, "Crisis in Six Scenes".

POLECANE RADIA