Justin Bieber poznał nową dziewczynę w kościele!

Victoria Banach
04.05.2017 12:36
Justin Bieber

Justin Bieber (https://www.facebook.com/JustinBieber/)

Czyżby Justin Bieber przestał być w końcu singlem? Takie pytanie zadają sobie teraz miliony nastolatek na całym świecie. Wszystko z powodu plotki na temat romansu łączącego kanadyjskiego gwiazdora ze wschodzącą gwiazdą Hollywood, Hailee Steinfeld.

Miłość od Boga dla Justin Bieber

Kulisy spotkania obu nastoletnich gwiazd wydają się być niezmiernie ciekawe, gdyż Justin Bieber Hailee Steinfeld, według mediów, poznali się... w Kościele. Plotkarski portal TMZ podaje, że celebrytów przedstawił Carl Lentz, czyli pastor, pełniący rolę duchowego w kościele, do którego należą wspomniani wcześniej artyści. Cała sytuacja dosyć wyraźnie kontrastuje z sylwetką Justin Bieber, który w ostatnim czasie, oprócz muzycznym sukcesów, wyróżniał się głównie ekscesami, z używkami w tle.

Kim jest Hailee Steinfeld - "nowa wybranka" Biebera?

Hailee Steinfield jest amerykańską aktorka oraz piosenkarką, nominowaną do Oscara w 2010 za drugoplanową rolę w filmie "Prawdziwe męstwo". Młoda Amerykanka zadebiutowała na dużym ekranie w filmie "Heather: A Fairy Tale", jednak dopiero produkcja Braci Coen przyniosła jej rozgłos w świecie Hollywood. Obecnie, Hailee znów znajduje się na okładach kolorowych gazet, lecz nie ze względu na swoje wyczyny zawodowe a rzekomy romans z idolem nastolatek, Justin Bieber. Miłosne pogłoski zrywa jednak menadżer artystki, twierdząc, że pomiędzy jego klientką a kanadyjskim piosenkarzem do niczego nie doszło. Słowa te potwierdzają zdjęcie, umieszczone na Instagramie Steinfield.

Na niektórych jej postach, widać osobę Camerona Smollera, który prawdopodobnie uprzedził Biebera w pościgu o serce pięknej aktorki.

 

Miłosna przeszłość Justin Bieber

Muzyk z Ontario nie może znaleźć stałej partnerki, po tym jak rozstał się z kolejną wschodząca gwiazdą muzyki, Seleną Gomez. Byłą partnerką Justin Bieber, pocieszenie znalazła u innego Kanadyjczyka, który tak samo jak Bieber, podbija listy przebojów na całym świecie. Nowym partnerem Seleny został bowiem The Weekend, który z racji nowego związku, wpakował się w konflikt ze swoim rodakiem. Odkąd twórca dobrze przyjętej przez krytyków płyty "Purpose", został singlem, media, co chwile to przyłapywały wokalistę z innymi "kandydatkami na partnerkę". Słabość do urokliwych kobiet możemy zobaczyć także w najnowszym gościnnym występie Biebera, którym okrasił najnowszy utwór DJ Khaleda "I'm The One".

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA