Shania Twain powraca z nową płytą!

Victoria Banach
27.04.2017 07:14
Shania Twain

Shania Twain (fot. Shania Twain dla magazynu Redbook)

Shania Twain zrobiła swoim fanom niespodziankę. Jedna z największych gwiazd muzyki country w końcu powraca z nowym albumem.

Shania Twain wystąpiła ostatnio w amerykańskiej wersji programu "The Voice" jako piąty juror, gdzie ogłosiła, że w 2017 roku ukaże się jej nowa płyta. Będzie to jej pierwszy studyjny album od 15 lat.

Nie ujawniła jeszcze tytułu płyty, ale wiadomo jaki tytuł będzie nosić piosenka promująca album jako pierwsza. Singiel pod tytułem "Life's About to Get Good" usłyszmy w czerwcu. Nazwę albumu poznamy dopiero we wrześniu. Wiemy też, jakiej muzyki się na płycie spodziewać. Artystka w 2008 roku rozstała się ze swoim mężem i, jak sama mówi, kawałki to pełne bólu i melancholii ballady, który ewoluowały w pełne radości i nadziei pop-rockowe piosenki.

Goście festiwalu country, Stagecoach, w Indio, Californii, będą mogli usłyszeć nowy materiał wokalistki już w ten weekend.

"Byłam w domu, patrzyłam na ocean i powiedziałam sobie: Utknęłam wśród negatywnych zdarzeń z przeszłości, a wokół jest tak pięknie. Nie mam ochoty pisać piosenki o tym, jak jest mi źle. Ale prawdą jest, że nie ma dobra bez zła" - powiedziała Twain o nowej płycie.

Ostatnia płyta Shanii Twain to "Up!" z 2002 roku. Artystka, której kariera zaczęła się w 1983 roku, sprzedała do tej pory ponad 85 milionów płyt na świecie. Na koncie ma pięć nagród Grammy.

POLECANE RADIA