Edyta Górniak i Allan Krupa na targach w Poznaniu. Samolot miał awarię!

Agata Guzik
24.04.2017 12:32
Edyta Górniak

Edyta Górniak (Fot. Kamila Kubat / Agencja Gazeta)

Edyta Górniak i Allan Krupa musieli przełożyć swoją podróż z powodu awarii samolotu linii Lufthansa. Edyta Górniak i jej syn musieli czekać kilka godzin na kolejną odprawę. Na miejsce ekspresowo przybyli paparazzi. Edyta Górniak zaszczyciła swoją obecnością Poznań podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jedna z największych gwiazd polskiej piosenki nie ma lekkiego życia. Edyta Górniak sama przyznaje, że jej życie to obecnie ciągłe przeprowadzki i walizki. W podróżach artystki często towarzyszy jej syn, Allan Krupa. Tym razem gwiazda zabrała syna do Poznania, aby umilić swoją obecnością Międzynarodowe Targi Poznańskie - Edyta Górniak promowała znaną firmę lakierów do paznokci. Oprócz licznych atrakcji dla fryzjerów i wizażystów zorganizowano także spotkania z celebrytami. Wraz z Górniak świetnie bawili się m.in. Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska. Piosenkarka wzięła również udział w otwarciu butiku Naoko x Edyta Górniak w Galerii Posnania.

Edyta Górniak i Allan Krupa - niespodziewana awaria samolotu

Kiedy targi dobiegały już końca, Edyta Górniak wróciła prosto do stolicy. Kilka godzin później wokalistka miała udać się samolotem do Stanów Zjednoczonych. Niestety okazało się, że samolot, którym gwiazda miała lecieć, uległ awarii. W oczekiwaniu na kolejną odprawę, Edyta i jej syn Allan Krupa spędzili na lotnisku ponad pięć godzin. Niespodziewanie, na miejsce przybył paparazzo, który został zauważony przez wokalistkę.

Policja zareagowała bardzo szybko. W otoczeniu funkcjonariuszy paparazzo nie miał powodów do śmiechu. Allan Krupa, był natomiast rozbawiony sytuacją, skomentował więc zajście:

No to pan się pobawił, ha ha ha, komu teraz jest śmiesznie?

Nagranie szybko jednak zniknęło z sieci...

Edyta Górniak piosenki ale również moda

Wracając do poznańskiego wydarzenia, warto wspomnieć o świetnej stylizacji Edyty Górniak wiek. 44-letnia gwiazda miała biały, delikatnie prześwitujący top, który ukazywał czarną bieliznę. Dobrała do niego dopasowane, postrzępione dżinsowe spodnie oraz szpilki w marchewkowym kolorze, marki Kazar.

Podczas targów Look Beauty Vision można było zobaczyć wielu celebrytów, między innymi: Cleo, Rafała Maślaka, Agnieszkę Kaczorowską, Michała Szpaka, Natalię Siwiec. Gwiazdy chętnie pozowały fotoreporterom do zdjęć, przy okazji poznając tajniki odpowiedniego makijażu.

Edyta Górniak przez długi czas poszukiwała odpowiedniego miejsca dla siebie i swojego syna. Próbowała zaklimatyzować się w Krakowie, jednak we wrześniu ubiegłego roku gwiazda postawiła wszystko na jedną kartę i przeprowadziła się z synem do Los Angeles. Wraz z artystką przeprowadził się jej syn, Allan Krupa. Wszystko wskazuje na to, że była to przemyślana, dobra decyzja - gwiazda w wywiadach stale podkreśla, że na dobre zadomowiła się w słonecznej Kalifornii. Liczymy więc na nowe Edyta Górniak piosenki zza oceanu.

Eurowizja 2017 już niebawem...Edyta Górniak zaśpiewa?

Ponieważ Eurowizja 2017 zbliża się wielkimi krokami, przypomnijmy fenomenalny występ Edyta Górniak wiek podczas konkursu w 1994 roku. Wokalistka zdobyła drugie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji. Niestety Eurowizja 2017 odbędzie się bez udziału gwiazdy...

Więcej o:

POLECANE RADIA