Najbardziej nietypowe odtwarzacze MP3

Victoria Banach
22.04.2017 16:18
MP3

MP3 (www.oddee.com)

Niektórzy ludzie mają olbrzymią wyobraźnie i próbują ją kreatywnie wykorzystać. Dowodem są poniższe odtwarzacze MP3, które mają dosyć nietypowy wygląd. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Sprawdź i zobacz który najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Co to ten odtwarzacz MP3?

Chyba większość z nas pamięta erę przed muzyką na telefonach. Korzystaliśmy wtedy z małych urządzeń, które przechowywały i odtwarzały nam muzykę. Według definicji, odtwarzacz MP3, to przenośne urządzenie służące do katalogowania i odsłuchiwania plików dźwiękowych. Nazwa odtwarzacz MP3 pochodzi od pierwotnego przeznaczenia urządzenia, ponieważ początkowo obsługiwane były tylko pliki dźwiękowe w formacie MP3. Być może niektórym udałoby się jeszcze znaleźć to sprytne "radyjko" w domu. Śmiało można powiedzieć, że możliwość słuchania muzyki na telefonach wyparło konieczność posiadania dodatkowego urządzenia. Oczywiście, to naturalna kolej rzeczy, bo przecież odtwarzacze MP3 wyparły discmany odtwarzające muzykę z płyt, a te z kolei wyparły walkmany korzystające z kaset. Jednak poniższe kolorowe, śmieszne i nietypowe modele odtwarzaczy mogą nas skłonić do powrotu do tych urządzeń.

Szalone odtwarzacze MP3!

Dla każdego coś miłego - tak jest w przypadku tych zwariowanych "empetrójek". Dzieci, pary, kobiety, łakomczuchy - spośród przedstawionych urządzeń, każda z tych osób będzie w stanie sobie wybrać jakiś fajny odtwarzacz. Dla dzieci idealna byłby odtwarzacz w kształcie klocka Lego. Małe, poręczne, kolorowe, a guziki do włączania, przewijania i zatrzymywania są umieszczone na "wypustkach" słynnych klocków. Panom z pewnością spodobałby się gadżet połączony ze scyzorykiem, bądź schowany w gustownej klamrze do paska w kowbojskim stylu. Miłośnicy vintage najchętniej wybraliby odtwarzacz imitujący kasetę - połączenie starego z nowym. Ciekawostką jest muzyczna toaleta. Nikogo nie zdziwi, że ten wymysł powstał w Japonii. Od teraz czas spędzony w łazience można umilić sobie muzyką z wbudowanego w muszlę odtwarzacza MP3. Dla łakomczuchów przewidziano dwie opcje - jedna, to MP3, które wygląda jak dyspenser cukierków PEZ, a druga, to niesamowity, pachnący odtwarzacz. Do wyboru jest sześć różnych zapachów: róża, wiśnia, truskawka, czekolada, jagoda i cytryna. Bez wątpienia tym kochającym słodycze trudno będzie się powstrzymać przed spałaszowaniem swojej "empetrójki". Dostępny jest także zestaw dla par - dwa urządzenia, które można połączyć ze sobą, ponieważ są idealnie dopasowane kształtem. Pojedynczo wyglądają jak postać przesyłająca całusa, natomiast po złączeniu, dwie całujące się "osoby" tworzą serce. Nie ma wątpliwości, że te fikuśne "urządzonka" zwracają uwagę. A Wy, który odtwarzacz wybralibyście?

Więcej o:

POLECANE RADIA