Nowa piosenka "M jak Miłość"! Jula zastąpiła Beatę Kozidrak

Victoria Banach
22.04.2017 16:08
Julita 'Jula' Fabiszewska

Julita 'Jula' Fabiszewska (https://www.instagram.com/julafab/)

Od 17 lat na antenach kanału TVP2 możemy oglądać serial opowiadający losy rodziny Mostowiaków. Co jakiś czas w "M jak Miłość" następują różne zmiany - pojawiają się nowi bohaterowie, wątki przybierają nieoczekiwanego obrotu, a nawet w czołówce pojawiają się nowe melodie. Tym razem, na powitanie, wieczorami będziemy mogli usłyszeć "M jak Miłość" Jula zamiast Beaty Kozidrak i jej "Nie Pytaj o Miłość", które serialowi towarzyszy od około sześciu lat.

"M jak Miłość" Jula na potrzeby czołówki

W sieci pojawiła się nowa piosenka Juli, nosząca tytuł "M jak Miłość". To kolejny nowy utwór z jej płyty "Milion Słów", która na półkach sklepowych ma się pojawić już 26. kwietnia. M jak Miłość Jula (podobno) została stworzona na potrzeby popularnego polskiego serialu o tym samym tytule. Utwór już pojawił się w kilku odcinkach, jednak krążą spekulacje, że ma się on stać "czołówką" programu. Obecnie Julita Fabiszewska, czyli Jula, związana jest z "M jak Miłość" także w inny sposób. Niedawno dołączyła do obsady serialu. Przed kamerami młoda piosenkarka wciela się w Paulinę - dziewczynę, która związana jest z wątkiem Marcina, granego przez Mikołaja Roznerskiego. Kawałek, jak wiele innych z nowej płyty wokalistki, napisała Patrycja Kosiarkiewicz, która mówi, że proces pisania piosenki na płytę a piosenki do serialu jest zupełnie inny, ponieważ trzeba dopasować się do fabuły i do widza. Nowa czołówka została określona przez autorkę jako "muzyczna mgiełka".

Jula zastąpi Beatę Kozidrak

Zapewne najbardziej zatwardziali fani wiedzą, że to nie pierwsza zmiana utworu w serialu. M jak Miłość Jula, to trzecia z kolei piosenka tytułowa tego serialu. Obecnie przed rozpoczęciem odcinka możemy usłyszeć Beatę Kozidrak i jej hit "Nie Pytaj o Miłość". Ten utwór towarzyszy widzom już od 449 odcinków. Początkowo, "Nie Pytaj o Miłość" rozbrzmiewało na koniec każdego odcinka.

Z kolei Beata Kozidrak swoją piosenką "wygryzła" Wojciecha Gąssowskiego, który od emisji pierwszego odcinka śpiewał o miłości w kawałku nazwanym identycznie jak Juli, "M jak Miłość". Przez 844 wieczorów wokalista witał widzów dźwiękami gitary i słowami "Wystarczy słowo, jakiś gest i nagle wiesz, czego od życia chcesz (.)".

Widzom początkowo nie podobała się zmiana Gąssowskiego na Kozidrak, jednak z czasem przekonali się do nowej melodii. Ciekawe, czy i tym razem będą mieli jakieś "ale" dotyczące czołówki, czy tym razem bez problemu przyjmą M jak Miłość Julita Fabiszewska jako codzienne "powitanie". Pozostało czekać cierpliwie i słuchać, bo jeszcze nie wiadomo oficjalnie którego wieczora usłyszymy M jak Miłość Jula zamiast Beaty Kozidrak.

Więcej o:

POLECANE RADIA