Nicki Minaj myli Westminster Bridge z London Bridge

Magdalena Niebrzydowska
21.04.2017 09:25
Nicki Minaj

Nicki Minaj (Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP)

Nicki Minaj zdecydowała się zachować sceny ukazujące Westminster Bridge w swoim najnowszym teledysku '' No Frauds", pomimo wcześniejszych zapowiedzi, że wideo zostanie zmienione w związku z tragicznymi wydarzeniami na słynnym moście. W dodatku pomyliła jego nazwę określając go London Bridge.

Nicki nakręciła wideo do ''No Frauds" 21 marca, czyli dzień przed tragicznymi zdarzeniami na Westminster Bridge, kiedy to Khalid Masood próbujący uderzyć w budynek the Houses Of Parliament, śmiertelnie potrącił na przejściu dla pieszych 5 osób.

Anonimowy członek ekipy filmowej zaangażowanej w produkcje teledysku stwierdził, że po wysłuchaniu wiadomości o londyńskich wydarzeniach, filmowcy i muzycy byli zgodni, że pozostawienie sceny z mostem Westminster Bridge byłoby w złym guście. Inne sceny miały natomiast być zachowane w niezmienionej formie.  Kiedy jednak teledysk pojawił się w Internecie 19 kwietnia okazało się, że scena z mostem Westminster Bridge pozostała obecna w nagraniu.

Piosenkarka Nicki Minaj podkreśliła, że to najlepsze wideo, jakie do tej pory wypuściła. Dodała również, że jest dumna, iż powstało ono właśnie w Londynie. 34-latka popełniła jednak kolejne faux pas umieszczając na Twitterze ankietę, w której zapytała fanów o ich ulubioną scenę z wideo ''No Frauds". Wśród możliwych odpowiedzi zamiast Westminster Bridge, znalazł się jednak London Bridge. Wielu fanów skrytykowało pomyłkę artystki.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA