James Hetfield wystąpił w polskiej telewizji! Mamy wideo...

Victoria Banach
20.04.2017 14:31
Metallica

Metallica (Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta)

Ku uciesze wszystkich fanów zespołu Metallica, ostatnio w polskiej telewizji wystąpił James Hetfield! Artysta zaprezentował w telewizji Polsat "Whiskey In The Jar" z albumu "Garage Inc.". Jednak Hetfield, mimo wielkiej energii na scenie, wydał się trochę chudszy i mniej postawny, niż zazwyczaj. Okazuje się bowiem, że to wszystko tylko na potrzeby programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W siódmym już odcinku, w postać Jamesa Hetfielda wcielił się Krzysztof Kwiatkowski, aktor znany na co dzień z Teatru Studio, bądź swoich epizodycznych ról w "M jak Miłość" czy "Na Dobre i Na Złe". Poprzednio mogliśmy go oglądać jako Adam Levine, Madonnę i Jerzego Połomskiego. Tym razem jego "rolą" było wcielenie się w wokalistę Metalliki.

To nie pierwszy raz, kiedy Hetfield "odwiedził" polską telewizję. Kilka edycji temu, w 2015 roku, wokalista Grzegorz Wilk z gołym torsem i długimi włosami zaprezentował "Enter Sandman".

Obaj panowie dali z siebie wszystko i momentami ciężko było się zorientować, że są tylko "kopiami". Co prawda, jednemu i drugiemu do oryginału, ale który z panów poradził sobie ze swoim numerem lepiej?

Zobacz także

POLECANE RADIA