Robert Lewandowski w hicie Eda Sheerana! Oto "Shape of You" w piłkarskiej wersji... Musicie to zobaczyć!

Victoria Banach
20.04.2017 13:14
Ed Sheeran Robert Lewandowski

Ed Sheeran Robert Lewandowski (https://www.facebook.com/EdSheeranMusic/)

Ed Sheeran od lat króluje na listach przebojów. Piosenki z jego najnowszej płyty, "Divide", tak się spodobały fanom, że coverują je na każdy możliwy sposób. Tym razem jednak ktoś poszedł o krok dalej i stworzył zupełnie nowe Ed Sheeran Shape Of You.

Liga Mistrzów - nowy hymn

Za zmianę utworu Ed Sheeran Shape Of You zabrał się kanał Game Jam. Brytyjczyk, który stoi za Game Jam, zajmuje się tworzeniem muzycznych parodii związanych z piłką nożną, pokazuje jak przejść różne sportowe gry oraz, jak sam mówi, "ogólne piłkarskie błazenady". Postanowił, że weźmie na warsztat popularną obecnie piosenkę i zmieni ją o 180 stopni. Jego wersja "Shape Of You" ma zupełnie nowe słowa - nowy tekst hitu składa się WYŁĄCZNIE z nazwisk piłkarskich legend z różnych pokoleń. Teraz, zamiast "The club isn't the best place to find a lover so the bar is where I go" możemy usłyszeć wyliczankę znanych i lubianych "Damien Duff, Izzet, Keane, George Best, Peter Ndlovu, Le Saux, Lampard, Sanogo, Carroll, Vassell, Atsu, Gradel, Dunga, Song, Reyes, Song, Fish, Defoe". Każdy fan piłkarski z pewnością znajdzie coś dla siebie spośród 238 nazwisk. Polaków na pewno ucieszy wiadomość, że wśród wymienionych znajdują się zarówno napastnik Bayernu Monachium pełniący funkcję kapitana reprezentacji narodowej, Robert Lewandowski, oraz bramkarz Swansea, Łukasz Fabiański. Ciekawe, czy nowa wersja Ed Sheeran Shape Of You stanie się nowym hymnem Liga Mistrzów?

Ed Sheeran w każdej formie i dla wszystkich

Nie tylko Robert Lewandowski i Łukasz Fabiański "zaistnieli" w piosence. W internecie krąży także kompilacja piosenek, w których słyszymy piłkarskie nazwiska. Dopasowano graczy między innymi do piosenek Justina Biebera, Sii, Justina Timberlake'a, a nawet Michaela Jacksona.

Innym wartym uwagi coverem Ed Sheeran Shape Of You jest wersja zespołu Walk Off The Earth, którzy nie tylko połączyli "Shape Of You" z utworem "No Scrubs" popularnego niegdyś TLC oraz "No Diggity", ale także wybrali dosyć niekonwencjonalne instrumenty. W klipie widzimy, że oprócz kolorowych rurek, używają kubka z widelcami, pojemnik z chrupkami i pudełko z drażetkami. Pod koniec możemy w tle zaobserwować dosyć imponujące zagranie na talerzach - niepozorny chłopak schodzący ze schodów z miską popcornu nagle robi wyskok i w powietrzu szpagatem uderza w talerze wiszące pod sufitem. Takiej aranżacji z pewnością nie powstydziłby się sam Ed Sheeran.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA