Paramore powraca z "Hard Times"

Victoria Banach
20.04.2017 08:42
Paramore

Paramore (https://www.facebook.com/paramore/)

Po czteroletniej przerwie od nagrań, amerykański zespół Paramore zapowiedział swoją nową, piątą już, płytę kawałkiem "Hard Times".

Fani się w końcu doczekali! Po długiej przerwie, Paramore powraca z nowościami - nowa płyta, nowa trasa, nowe brzmienie. Zespół w tym tygodniu wstawiał tajemnicze ucięte obrazy, które okazały się być okładką "After Laughter". Teraz, wypuścili pierwszy singiel promujący świeże wydawnictwo, "Hard Times".

Paramore - After Laughterhttps://www.facebook.com/paramore/

"Hard Times" zapowiada całkiem nowe brzmienie zespołu. Melodia, inspirowana jest popem lat 80-tych, co widać też w klimacie klipu do singla. Dotychczas Paramore znany był z nieco cięższych brzmień, jednak wygląda na to, że przerzucili się na electro-pop.

Nowy album przypieczętował powrót perkusisty i jednego z oryginalnych członków zespołu, Zaca Farro'a, który w wraz z bratem odszedł z grupy 7 lat temu.

"Wydanie czegoś nowego po naszym ostatnim albumie "Paramore" okazało się ciężkim zadaniem. Bardzo mocno porównywaliśmy nowe kawałki do tych poprzednich." - o powodach swojej długiej przerwy mówił zespół.

Mimo że "After Laughter" zostanie wypuszczone 12 maja, to znana jest już cała tracklista.

"After Laughter"
1. Hard Times
2. Rose-Colored Boy
3. Told You So
4. Forgiveness
5. Fake Happy
6. 26
7. Pool
8. Grudges
9. Caught In The Middle
10. Idle Worship
11. No Friend
12. Tell Me How

Paramore zapowiedział brytyjską trasę (6 koncertów), która rozpocznie się 15 czerwca w Dublinie, a zakończy w Edynburgu 22 czerwca. Bilety będzie można kupić od 28 kwietnia. Nie wiadomo, czy w najbliższej przyszłości przewidziane są inne europejskie występy.

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA