Lana Del Rey i The Weeknd znowu razem w "Lust For Life"

Victoria Banach
20.04.2017 08:11
Lana Del Rey - Lust For Life

Lana Del Rey - Lust For Life (www.youtube.com/channel/LanaDelReyVEVO)

Lana Del Rey wypuściła kolejny kawałek ze swojej najnowszej płyty. Tym razem możemy usłyszeć zarówno ją, jak i The Weeknd.

Wypuszczono właśnie najnowszy kawałek Lany Del Rey zatytułowany "Lust For Life". Nazywa się jednakowo jak longplay, który ma się ukazać w maju. Dokładna data wydania wciąż nie jest znana. W najnowszym nagraniu, inspirowanym latami 60-tymi, połączyła siły z The Weeknd. Przeważają dźwięki keyboardu oraz syntezatora, które idealnie współgrają z delikatnymi głosami Lany i Abela.

Do piosenki dołączono klip, w którym wokaliści siedzą na ogromnej literze H ze słynnego napisu "Hollywood".

To już drugi singiel promujący jej piątą płytę. "Love" pojawił się w lutym. Zapowiedziano także "akustyczną stronę" najnowszego krążka, między innymi w kawałku "Yosemite", oraz kolaborację z Seanem Lennonem nazwaną "Tomorrow Never Came".

"Może to trochę dziwne, żeby na tytułowym kawałku wystąpić w kolaboracji, jednak kocham tą piosenkę i już dłuższy czas rozmawialiśmy o tym, że coś nagramy razem. Ja śpiewałam na jego ostatnich dwóch płytach" - powiedziała, o swojej współpracy z The Weeknd, Lana Del Rey.

Wspólnie artystów mogliśmy wcześniej usłyszeć w różnych utworach na dwóch płytach The Weeknd. W 2016, Lana zaśpiewała w "Stargirl Interlude" na albumie "Starboy", a w 2015 w "Prisoner" na "Beauty Behind The Madness".

19 sierpnia piosenkarka przyjedzie do Polski, by wystąpić na Kraków Live Festival. Lana Del Ray zasłynęła singlami "Video Games" i "Born to Die", które promowały album "Born To Die". Ostatni dotąd longplay Amerykanki, "Honeymoon", miał premierę we wrześniu 2015 roku.

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA